En evaluacion Obras

Les obres necessàries per a la instal·lació d’un nou dipòsit de 10 m³ alimentat per una nova canalització de distribució d’aigua connectada a la xarxa existent de Vallcebre.

Expediente: 78/2026

Contrato de obras en evaluación por Ajuntament de Vallcebre. Duración del contrato: 2 meses. Categoría CPV 45232150.

58.078
Presupuesto base
58.078
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
45232150
Publicación
12 jun 2026, 02:00
Fecha límite
3 jul 2026, 01:59
Duración
2 meses

Organismo contratante

Ajuntament de Vallcebre

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 12 jun 2026
Anuncio de Pliegos 12 jun 2026
Fin Plazo Presentación 3 jul 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 3 jul 2026, 07:00

Más licitaciones de Ajuntament de Vallcebre

Abierta 152/2026

PROJECTE DE MILLORA DE CAMINS ESTRUCTURANTS DE VALLCEBRE 2026

111.830 €

Abierta 78/2026

Execució de les obres de La Memòria valorada per a la “Prolongació de la xarxa d’aigua a Les Comes”.

58.078 €

Abierta 53/2026 (antic 189/2025)

CONTRACTE DEL SERVEI D’EXPLOTACIÓ I DINAMITZACIÓ DE DIFERENTS ESPAIS I EQUIPAMENTS MUNICIPALS “ESPAI ACTIU VALLCEBRE”, MITJANÇANT LA MODALITAT DE CONCESSIÓ DE SERVEI.

137.859 €

Abierta 57/2026

Execució del projecte bàsic i executiu de les obres de rehabilitació del consultori mèdic local de Cal Roser.

199.234 €

En evaluacion 152/2026

La població directament beneficiària és la de tot el municipi, i en particular, els habitants de les masies i cases disseminades a les que comuniquen el camí de Fígols i el camí del Comellar. L’obra és necessària per la millora de la seguretat i ús d’aquests camins i consisteixen en:  Tall en paviment de mescla bituminosa de 10 cm de fondària com a mínim, amb màquina talla junts amb disc de diamant, per a delimitar la zona a demolir.  Formació de cuneta transitable TTR-10, d'1,00 m ample i revestiment mínim de 15 cm de formigó de 20 N/mm2 de resistència característica a la compressió amb fibres, inclosa excavació de terres.  Barrera de seguretat metàl·lica simple, per a una classe de contenció normal, amb nivell de contenció N2, índex de severitat A, amplària de treball W4 i deflexió dinàmica 1.1 m segons UNE-EN 1317-2, amb separador, amb un perfil longitudinal de secció doble ona i suports C-120 col·locats clavats a terra cada 2 m (BMSNA2/C), col·locada en trams rectes o en corbes de radi igual o superior a 22 m.  Paviment de formigó amb fibres HAF-30/A-2.5-2/F/20-60/IIb+E, de consistència tova i grandària màxima del granulat 20 mm, de gruix 20 cm, acabat raspallat, abocat des de camió.  Seguretat i salut en l’execució de les obres, en aplicació del Decret 1627/97.

111.830 €