Abierta Sin plazo publicado Obras

Execució de les obres de La Memòria valorada per a la “Prolongació de la xarxa d’aigua a Les Comes”.

Expediente: 78/2026

Les obres necessàries per a la instal·lació d’un nou dipòsit de 10 m³ alimentat per una nova canalització de distribució d’aigua connectada a la xarxa existent de Vallcebre.

58.078
Presupuesto base
58.078
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Vallcebre, Barcelona (Cataluña)
Publicación
12 jun 2026, 02:00
Fecha límite
Sin plazo publicado

Organismo contratante

Ajuntament de Vallcebre

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 12 jun 2026
Anuncio de Pliegos 12 jun 2026
Fin Plazo Presentación
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 13 jun 2026, 12:10

Más licitaciones de Ajuntament de Vallcebre

Abierta 152/2026

PROJECTE DE MILLORA DE CAMINS ESTRUCTURANTS DE VALLCEBRE 2026

111.830 €

Abierta 53/2026 (antic 189/2025)

CONTRACTE DEL SERVEI D’EXPLOTACIÓ I DINAMITZACIÓ DE DIFERENTS ESPAIS I EQUIPAMENTS MUNICIPALS “ESPAI ACTIU VALLCEBRE”, MITJANÇANT LA MODALITAT DE CONCESSIÓ DE SERVEI.

137.859 €

Abierta 57/2026

Execució del projecte bàsic i executiu de les obres de rehabilitació del consultori mèdic local de Cal Roser.

199.234 €

En evaluacion 152/2026

La població directament beneficiària és la de tot el municipi, i en particular, els habitants de les masies i cases disseminades a les que comuniquen el camí de Fígols i el camí del Comellar. L’obra és necessària per la millora de la seguretat i ús d’aquests camins i consisteixen en:  Tall en paviment de mescla bituminosa de 10 cm de fondària com a mínim, amb màquina talla junts amb disc de diamant, per a delimitar la zona a demolir.  Formació de cuneta transitable TTR-10, d'1,00 m ample i revestiment mínim de 15 cm de formigó de 20 N/mm2 de resistència característica a la compressió amb fibres, inclosa excavació de terres.  Barrera de seguretat metàl·lica simple, per a una classe de contenció normal, amb nivell de contenció N2, índex de severitat A, amplària de treball W4 i deflexió dinàmica 1.1 m segons UNE-EN 1317-2, amb separador, amb un perfil longitudinal de secció doble ona i suports C-120 col·locats clavats a terra cada 2 m (BMSNA2/C), col·locada en trams rectes o en corbes de radi igual o superior a 22 m.  Paviment de formigó amb fibres HAF-30/A-2.5-2/F/20-60/IIb+E, de consistència tova i grandària màxima del granulat 20 mm, de gruix 20 cm, acabat raspallat, abocat des de camió.  Seguretat i salut en l’execució de les obres, en aplicació del Decret 1627/97.

111.830 €

En evaluacion 78/2026

Les obres necessàries per a la instal·lació d’un nou dipòsit de 10 m³ alimentat per una nova canalització de distribució d’aigua connectada a la xarxa existent de Vallcebre.

58.078 €

En la misma provincia (Barcelona)

Abierta 237/2026

Serveis de seqüenciació massiva pel laboratori de molecular reprogramming and evolution del centre for research in agricultural genomics (CRAG)

30.000 €

Abierta LICI 2026-037 PRODUCCIÓ VIDEOS PSICOEDUCATIUS

SERVEI RELATIU AL CONTRACTE PER A LA PRODUCCIÓ DE VIDEOS PSICOEDUCATIUS SOBRE TRASTORNS FUNCIONALS I MOTORS DIGESTIUS, I CREACIÓ I MANTENIMENT DE LES EINES TELEMÀTIQUES NECESSARIES PER A LA REALITZACIO D’ESTUDIS UNICENTRICS I MULTICENTRICS, PEL GRUP DE FISIOLOGIA I FISIOPATOLOGIA DIGESTIVA DE LA FUNDACIÓ HOSPITAL UNIVERSITARI VALL HEBRON – INSTITUT DE RECERCA (VHIR).

150.000 €

Abierta LICI 2026-036

SERVEI DE RECOLLIDA, TRANSPORT I DESTRUCCIÓ D’ANIMALS MORTS PER LA FUNDACIÓ HOSPITAL UNIVERSITARI VALL HEBRON – INSTITUT DE RECERCA (VHIR).

22.000 €

Abierta LICI 2026-037 PRODUCCIÓ VIDEOS PSICOEDUCATIUS

L’objecte del present plec és la contractació d’una empresa per a la realització de vídeos psicoeducatius, tant vídeos nous com l’adaptació de vídeos prèviament realitzats, per a la realització d’ estudis de recerca, tant unicèntrics com multicèntrics; i, el desenvolupament dels mitjans telemàtics necessaris, tan nous com l’adaptació dels prèviament desenvolupats, per a la realització d’estudis i tasques d’entrenament i aprenentatge a distància per els investigadors de diferents centres. Tot aquest material es farà en continua col·laboració i seguint les indicacions i necessitats experimentals dels investigadors del Grup de Fisiologia i Fisiopatologia Digestiva de la Fundació Hospital Universitari Vall Hebron - Institut de Recerca (VHIR).

90.000 €

Abierta LICI 2026-036

L’objecte de la present licitació es establir les condicions tècniques que serviran de base per a la contractació del servei de recollida, transport i destrucció dels animals morts un cop hagin finalitzat els estudis d’investigació per la NEXUS Surgical de la Fundació Hospital Universitari Vall Hebron - Institut de Recerca (VHIR). Els animals, un cop finalitzats els estudis i assolits els objectius dels experiments científics, han de ser sacrificats mitjançant procediments eutanàsics que garanteixin una mort humanitària, d’acord amb la normativa vigent en matèria de benestar animal i experimentació.

10.000 €