Anulada Suministros

El present contracte té per objecte la implantació de diversos panells d’informació variable en diferents municipis de la comarca de la Garrotxa, amb l’objectiu de proporcionar informació en temps real sobre l’ocupació d’alguns dels principals aparcaments turístics, millorant així la gestió del trànsit i la mobilitat a la comarca. Aquesta actuació contempla, entre altres, el subministrament dels panells, la seva instal·lació, les connexions elèctriques i de comunicació, així com els serveis associats de posada en funcionament i integració amb la plataforma existent. Cal tenir en compte que el Consell Comarcal de la Garrotxa és beneficiari del projecte comarcal “LA GARROTXA SOFT & SMART COUNTY. DESTINACIÓ TURÍSTICA SOSTENIBLE I INTEL·LIGENT” i concretament aquest contracte s’encaixa dins l’actuació 3: “Garrotxa E-MOV Friendly: Disseny i implementació d’un pla global d’eco-mobilitat turística”, subactuació 7: “Pantalles nodes”, Eix 2 “Millora de l’eficiència energètica” de l’esmentat Projecte. El projecte deriva dels Fons Next Generation EU, en concret del programa de Plans de Sostenibilitat Turística en Destinacions (PSTD), convocatòria extraordinària 2021, promoguda pel Ministeri d'Indústria, Comerç i Turisme. Aquests ajuts estan finançats amb recursos provinents del PRTR, Pla de Recuperació, Transformació i Resiliència, en el desenvolupament d'actuacions necessàries per a la consecució dels objectius definits al Component 14, Inversió 1, de l'esmentat PRTR.

Expediente: X2025001268

Contrato de suministros anulado por Consell Comarcal de la Garrotxa en Girona. Duración del contrato: 75 días. Categoría CPV 35261100.

138.453
Presupuesto base
138.453
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
35261100
Lugar de ejecución
Girona (Cataluña)
Publicación
4 mar 2026, 18:33
Fecha límite
28 feb 2026, 00:59
Duración
75 días

Documentos

(2)

Organismo contratante

Consell Comarcal de la Garrotxa

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 28 feb 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 21:32

Mismo sector y zona (35 en Girona)

En evaluacion 2026/003249

L’objecte del contracte és el subministrament i instal·lació de senyalitzacions intel·ligents amb codis QR vinculats a la web de Turisme del municipi de Roses així com la retirada dels elements de senyalització obsolets o en mal estat. El contracte inclou l’actualització de l’inventari de la senyalització turística al software de l’Ajuntament de Roses. El subministrament representa un 85,20% de l’import del contracte i la instal·lació (obres) 14,80%.

62.275 €

Adjudicada 2026/0702_2

Adhesió acord marc de subministrametn d'uniformitat policial i vesturari de brigada i altre personal amb destinació a les entitas locals de Catalunya- LOT 1 vesrtuari i adjudicació de contracte basat

3.485 €

Formalizada PRI06/2026

Renovación del Sistema de Detección de Incendios en el Edificio Casademont de la Fundació Parc Recrerca i Innovació Universitat de Girona

19.898 €

Formalizada 2025050126.

L’objecte del contracte és el subministrament de material operatiu policial i de protecció per la Policia Municipal.

14.301 €

En evaluacion X2026000965

Aquest contracte té per objecte el subministrament de les llicències d’ús del programari de control horari de presència i absència de personal del Consell Comarcal del Pla de l’Estany, així com del personal d’aquells ajuntaments de la comarca que tinguin encomanada aquesta assistència tècnica al Consell Comarcal. Així mateix, s’inclouen en l’objecte d’aquest contracte les tasques d’implementació, suport tècnic i manteniment. Veure més detall en el punt 1 OBJECTE DEL CONTRACTE (Clàusula 1) del Quadre de característiques del contracte del PCAP.

16.704 €

Anulada 2025050126

L’objecte del contracte és el subministrament de material operatiu policial i de protecció per la Policia Municipal.

14.301 €

Formalizada GRO-23/2026

Suministro E Instalacion De Caminos De Rodillos Para Equiipos Rx Rapiscan

8.335 €

Formalizada 2026F038000004

L’objecte del contracte és el subministrament de càmeres de videovigilància i components de muntatge.

21.173 €

Formalizada 2025/2236

Serveis de salvament i socorrisme per a les piscines municipals de Llagostera durant la temporada d'estiu. Les piscines municipals són les següents: - Piscina municipal de Llagostera (piscina gran) - Piscina municipal de la urbanització de La Canyera

27.107 €

Formalizada X2026000366

Contracte mixt pel subministrament i manteniment d'un sistema de control horari

4.300 €

Más licitaciones de Consell Comarcal de la Garrotxa

Abierta X2026001026

Obres d’adequació i reforma del local on s’han d’ubicar el Servei comarcal de joventut i l’Oficina Jove de la Garrotxa

137.651 €

Abierta X2026001391

Els edificis i equipaments disposen d’una sèrie d’instal·lacions de seguretat, tant d’intrusió com de detecció i actuació en cas d’incendis. Per tal d’assegurar el bon funcionament d’aquestes instal·lacions i que estiguin operatives en tot moment, cal efectuar les tasques de manteniment preventiu, correctiu i normatiu que siguin necessàries i que, a més, en perllonguin la seva vida útil. A nivell més concret, el servei de manteniment de les instal·lacions de seguretat, tant d’intrusió com de detecció i actuació en cas d’incendis, inclou: - Inventari, numeració, control de funcionament i conservació d’instal·lacions. - Manteniment preventiu / normatiu. - Reparació d’avaries (manteniment correctiu segons cada cas). L’objecte del contracte és, doncs, el servei de manteniment dels sistemes d’alarmes d’intrusió i d’alarmes d’incendis i extintors seus del Consell Comarcal de la Garrotxa, del Consorci de Medi Ambient i Salut Pública de la Garrotxa, del Consorci d’Acció Social de la Garrotxa i del Consorci de l’Alta Garrotxa.

19.728 €

Abierta X2026001026

Execució de les obres d’adequació i reforma del local situat a la planta baixa de l’edifici de l’avinguda Onze de Setembre, 13, d’Olot, per tal d’ubicar-hi les oficines del Servei comarcal de joventut i l’Oficina Jove de la Garrotxa.

137.651 €

Abierta X2026001391

Servei de manteniment dels sistemes d'alarmes d'intrusió i d'alarmes d'incedis i extintors a les seus del Consell Comarcal, SIGMA, CASG i CAG

42.235 €

Abierta X2026001069

Obres - memòria tècnica d'investigació per l'execució de captacions d'aigües subterrànies per als municipis de la Vall del Llierca

61.015 €