CONTRACTE D’OBRES D’EXECUCIÓ DEL “PROJECTE CONSTRUCTIU PER A LA CONNEXIÓ MITJANÇANT CARRIL BICI DEL NUCLI URBÀ D’AMER AMB EL VEÏNAT DE SANTA BRÍGIDA”

Expediente: X2025000242

“Projecte constructiu per a la connexió mitjançant carril bici del nucli urbà d’Amer amb el veïnat de Santa Brígida” dins del Pla de Recuperació, Transformació i Resiliència,finançat pels Fons Next Generation EU

321.408
Presupuesto base
321.408
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Amer (Cataluña)
Publicación
28 may 2025, 15:00

Organismo contratante

Ajuntament d'Amer

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 28 may 2025
Anuncio de Pliegos 28 may 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 23 may 2025
Anuncio de Formalización 28 may 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:12