Formalizada Suministros

Contracte del subministrament de film de retràctil, film estirable i fil de nicrom per al Consell Comarcal del Pla de l’Estany

Expediente: X2025002675

Aquest contracte té per objecte l’adquisició de film estirable, film de retràctil i fil de nicrom per al Consell Comarcal del Pla de l’Estany.

27.993
Presupuesto base
27.993
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado sin publicidad
Lugar de ejecución
Banyoles, Girona (Cataluña)
Publicación
15 dic 2025, 14:04

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 15 dic 2025
Anuncio de Pliegos 15 dic 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 25 nov 2025
Anuncio de Formalización 15 dic 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:09

Más licitaciones de Consell Comarcal del Pla de l'Estany

Abierta X2026003768

Subministrament de material d'oficina i de paper per a escriptura i impressió del Consell Comarcal del Pla de l'Estany

34.975 €

Abierta X2026003768

L’objecte del contracte és el subministrament de material d’oficina i paper per a escriptura i impressió necessari per al funcionament ordinari de les diferents àrees, serveis i dependències del Consell Comarcal del Pla de l’Estany. El contracte comprèn la preparació, manipulació, transport, lliurament i, si escau, retirada i substitució dels productes objecte del contracte, d’acord amb les necessitats que es presentin duran la seva vigència. Les característiques tècniques dels productes, les quantitats estimades i la resta de prescripcions tècniques aplicables es defineixen en el Plec de Prescripcions Tècniques Particulars i els seus annexos. Les quantitats que consten als annexos tenen caràcter estimatiu i no comporten cap compromís del Consell Comarcal d’adquirir-ne la totalitat. Els subministraments es realitzaran en funció de les necessitats reals de la corporació durant la vigència del contracte.

15.207 €

Abierta X2026001780

Contracte de subministrament de maquinària de combustió i elèctrica de jardineria i forestal per al personal de les brigades externes del Centre El Puig del Consell Comarcal del Pla de l'Estany

95.844 €

Abierta X2026001780

Aquest contracte té per objecte l’adquisició de maquinària de combustió i elèctrica de jardineria i forestal de les Brigades Externes del Centre el Puig del Consell Comarcal del Pla de l’Estany.

54.870 €

Abierta X2026003264

Serveis de prevenció de riscos laborals i vigilància de la salut del Consell Comarcal del Pla de l’Estany

90.565 €

En la misma provincia (Girona)