CONTRACTE DE SUPRESSIÓ DE BARRERES ARQUITECTÒNIQUES I CREACIÓ DE LUDOTECA AL LOCAL SOCIAL DE L’ESPUNYOLA

Expediente: 2025-89

L’objecte del present contracte és per executar les obres necessàries per a la instal·lació d’un ascensor, l’habilitació d’un espai com a ludoteca i la reforma d’un espai destinat a cuina al local social municipal de l’Ajuntament de l’Espunyola.

99.902
Presupuesto base
99.902
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Espunyola, l' (Cataluña)
Publicación
5 ago 2025, 18:00

Organismo contratante

Ajuntament de l'Espunyola

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 5 ago 2025
Anuncio de Pliegos 5 ago 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 31 jul 2025
Anuncio de Formalización 5 ago 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:08

Más licitaciones de Ajuntament de l'Espunyola

Abierta 2026-121

Projecte de millora del ferm del camí de Capolat fins al límit del terme municipal.

120.984 €

En evaluacion 2026-121

El camí de Capolat, és un camí de titularitat municipal i d’ús públic que forma part de la xarxa viària municipal principal i té el traçat en sòl urbà no urbanitzable, comença al PK 133+934 de la ctra. C-26, en T.M. de L’Espunyola, té una longitud de 3.989 m fins al límit del terme municipal amb Capolat, té una amplada pavimentada de 4,00 m. Del PK 0+000 al PK 2+380 està pavimentat amb un ferm asfàltic d’aglomerat en calent i del PK 2+380 al PK 3+989 amb el traçat sinuós amb forts pendents que arriben al 19,70 % (la mitjana del tram és del 13,53% ) està pavimentat amb un ferm de formigó. L’Ajuntament de l'Espunyola vol realitzar les obres de millora i pavimentació per millorar la transitivitat del camí i garantir la seguretat viària.

99.987 €

Formalizada 2025-163

L’objecte d’aquest contracte és l’estructura i coberta pista poliesportiva de l’Espunyola, per tal de realitzar la fonamentació, l'estructura i la coberta d'una pista poliesportiva a L’Espunyola que és de tipus PAV-1, mitjançant estructura metàlꞏlica en sòl urbà consolidat. L’Ajuntament de L’Espunyola es planteja només el cobriment mitjançant el tancament de la coberta, sense cap tipus de parament vertical. En concret es tracta de desenvolupar una estructura formada per 9 pòrtics a dues aigües d' 11,10 x 2 = 22,20 m de longitud, separats 5,25 m entre ells, i amb un vol d' 1,00 m a les corretges dels dos pòrtics extrems. Aquestes corretges van cargolades damunt dels pòrtics i estan separades 1,57 m entre elles, per al muntatge damunt de panell coberta sandvitx de 30 mm de gruix.

286.983 €

Formalizada 2025-163

ESTRUCTURA I COBERTA PISTA POLIESPORTIVA DE L’ESPUNYOLA

347.249 €

Formalizada 2025-127

CONTRACTE D’OBRES PER A LA DIGITALITZACIÓ DE LA XARXA D’AIGUA MUNICIPAL DE L’ESPUNYOLA.

150.062 €