Abierta Sin plazo publicado Obras

Projecte de millora del ferm del camí de Capolat fins al límit del terme municipal.

Expediente: 2026-121

El camí de Capolat, és un camí de titularitat municipal i d’ús públic que forma part de la xarxa viària municipal principal i té el traçat en sòl urbà no urbanitzable, comença al PK 133+934 de la ctra. C-26, en T.M. de L’Espunyola, té una longitud de 3.989 m fins al límit del terme municipal amb Capolat, té una amplada pavimentada de 4,00 m. Del PK 0+000 al PK 2+380 està pavimentat amb un ferm asfàltic d’aglomerat en calent i del PK 2+380 al PK 3+989 amb el traçat sinuós amb forts pendents que arriben al 19,70 % (la mitjana del tram és del 13,53% ) està pavimentat amb un ferm de formigó. L’Ajuntament de l'Espunyola vol realitzar les obres de millora i pavimentació per millorar la transitivitat del camí i garantir la seguretat viària.

120.984
Presupuesto base
120.984
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Espunyola, l', Barcelona (Cataluña)
Publicación
23 jul 2026, 15:02
Fecha límite
Sin plazo publicado

Organismo contratante

Ajuntament de l'Espunyola

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 23 jul 2026
Anuncio de Pliegos 23 jul 2026
Fin Plazo Presentación
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 24 jul 2026, 12:10

Más licitaciones de Ajuntament de l'Espunyola

En evaluacion 2026-121

El camí de Capolat, és un camí de titularitat municipal i d’ús públic que forma part de la xarxa viària municipal principal i té el traçat en sòl urbà no urbanitzable, comença al PK 133+934 de la ctra. C-26, en T.M. de L’Espunyola, té una longitud de 3.989 m fins al límit del terme municipal amb Capolat, té una amplada pavimentada de 4,00 m. Del PK 0+000 al PK 2+380 està pavimentat amb un ferm asfàltic d’aglomerat en calent i del PK 2+380 al PK 3+989 amb el traçat sinuós amb forts pendents que arriben al 19,70 % (la mitjana del tram és del 13,53% ) està pavimentat amb un ferm de formigó. L’Ajuntament de l'Espunyola vol realitzar les obres de millora i pavimentació per millorar la transitivitat del camí i garantir la seguretat viària.

99.987 €

Formalizada 2025-163

L’objecte d’aquest contracte és l’estructura i coberta pista poliesportiva de l’Espunyola, per tal de realitzar la fonamentació, l'estructura i la coberta d'una pista poliesportiva a L’Espunyola que és de tipus PAV-1, mitjançant estructura metàlꞏlica en sòl urbà consolidat. L’Ajuntament de L’Espunyola es planteja només el cobriment mitjançant el tancament de la coberta, sense cap tipus de parament vertical. En concret es tracta de desenvolupar una estructura formada per 9 pòrtics a dues aigües d' 11,10 x 2 = 22,20 m de longitud, separats 5,25 m entre ells, i amb un vol d' 1,00 m a les corretges dels dos pòrtics extrems. Aquestes corretges van cargolades damunt dels pòrtics i estan separades 1,57 m entre elles, per al muntatge damunt de panell coberta sandvitx de 30 mm de gruix.

286.983 €

Formalizada 2025-163

ESTRUCTURA I COBERTA PISTA POLIESPORTIVA DE L’ESPUNYOLA

347.249 €

Formalizada 2025-127

CONTRACTE D’OBRES PER A LA DIGITALITZACIÓ DE LA XARXA D’AIGUA MUNICIPAL DE L’ESPUNYOLA.

150.062 €

Formalizada 2025-89

CONTRACTE DE SUPRESSIÓ DE BARRERES ARQUITECTÒNIQUES I CREACIÓ DE LUDOTECA AL LOCAL SOCIAL DE L’ESPUNYOLA

99.902 €

En la misma provincia (Barcelona)

Abierta 237/2026

Serveis de seqüenciació massiva pel laboratori de molecular reprogramming and evolution del centre for research in agricultural genomics (CRAG)

30.000 €

Abierta LICI 2026-037 PRODUCCIÓ VIDEOS PSICOEDUCATIUS

SERVEI RELATIU AL CONTRACTE PER A LA PRODUCCIÓ DE VIDEOS PSICOEDUCATIUS SOBRE TRASTORNS FUNCIONALS I MOTORS DIGESTIUS, I CREACIÓ I MANTENIMENT DE LES EINES TELEMÀTIQUES NECESSARIES PER A LA REALITZACIO D’ESTUDIS UNICENTRICS I MULTICENTRICS, PEL GRUP DE FISIOLOGIA I FISIOPATOLOGIA DIGESTIVA DE LA FUNDACIÓ HOSPITAL UNIVERSITARI VALL HEBRON – INSTITUT DE RECERCA (VHIR).

150.000 €

Abierta LICI 2026-036

SERVEI DE RECOLLIDA, TRANSPORT I DESTRUCCIÓ D’ANIMALS MORTS PER LA FUNDACIÓ HOSPITAL UNIVERSITARI VALL HEBRON – INSTITUT DE RECERCA (VHIR).

22.000 €

Abierta LICI 2026-037 PRODUCCIÓ VIDEOS PSICOEDUCATIUS

L’objecte del present plec és la contractació d’una empresa per a la realització de vídeos psicoeducatius, tant vídeos nous com l’adaptació de vídeos prèviament realitzats, per a la realització d’ estudis de recerca, tant unicèntrics com multicèntrics; i, el desenvolupament dels mitjans telemàtics necessaris, tan nous com l’adaptació dels prèviament desenvolupats, per a la realització d’estudis i tasques d’entrenament i aprenentatge a distància per els investigadors de diferents centres. Tot aquest material es farà en continua col·laboració i seguint les indicacions i necessitats experimentals dels investigadors del Grup de Fisiologia i Fisiopatologia Digestiva de la Fundació Hospital Universitari Vall Hebron - Institut de Recerca (VHIR).

90.000 €

Abierta LICI 2026-036

L’objecte de la present licitació es establir les condicions tècniques que serviran de base per a la contractació del servei de recollida, transport i destrucció dels animals morts un cop hagin finalitzat els estudis d’investigació per la NEXUS Surgical de la Fundació Hospital Universitari Vall Hebron - Institut de Recerca (VHIR). Els animals, un cop finalitzats els estudis i assolits els objectius dels experiments científics, han de ser sacrificats mitjançant procediments eutanàsics que garanteixin una mort humanitària, d’acord amb la normativa vigent en matèria de benestar animal i experimentació.

10.000 €