En evaluacion Obras

El camí de Capolat, és un camí de titularitat municipal i d’ús públic que forma part de la xarxa viària municipal principal i té el traçat en sòl urbà no urbanitzable, comença al PK 133+934 de la ctra. C-26, en T.M. de L’Espunyola, té una longitud de 3.989 m fins al límit del terme municipal amb Capolat, té una amplada pavimentada de 4,00 m. Del PK 0+000 al PK 2+380 està pavimentat amb un ferm asfàltic d’aglomerat en calent i del PK 2+380 al PK 3+989 amb el traçat sinuós amb forts pendents que arriben al 19,70 % (la mitjana del tram és del 13,53% ) està pavimentat amb un ferm de formigó. L’Ajuntament de l'Espunyola vol realitzar les obres de millora i pavimentació per millorar la transitivitat del camí i garantir la seguretat viària.

Expediente: 2026-121

Contrato de obras en evaluación por Ajuntament de l'Espunyola. Categoría CPV 45233222.

99.987
Presupuesto base
120.984
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
45233222
Publicación
27 jul 2026, 18:31
Fecha límite
25 ago 2026, 02:00

Organismo contratante

Ajuntament de l'Espunyola

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 27 jul 2026
Anuncio de Pliegos 27 jul 2026
Fin Plazo Presentación 25 ago 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 25 ago 2026, 07:00

Más licitaciones de Ajuntament de l'Espunyola