Formalizada Servicios

CONTRACTE DE SUBMINISTRAMENT, ACCÈS, MANTENIMENT, SUPORT A USUARIS I, ASSISTÈNCIA TÈCNICA DEL PROGRAMARI DE GESTIÓ INFORMATITZADA DELS CENTRES DE DISTRIBUCIÓ D’ALIMENTS EQUÀLIMENT

Expediente: X2025001338

prestació del subministrament, manteniment, suport a usuaris, assistència tècnica del programari informàtic (eQuàliment) per a la gestió dels Centres de Distribució d’Aliments, així com l’actualització a noves versions, adaptació als canvis legals que es puguin produir durant tota la vigència del contracte i implementació de noves funcionalitats

16.456
Presupuesto base
16.456
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado sin publicidad
Lugar de ejecución
Ripoll, Girona (Cataluña)
Publicación
14 ene 2026, 13:32

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 14 ene 2026
Anuncio de Pliegos 14 ene 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 12 ene 2026
Anuncio de Formalización 14 ene 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 5 mar 2026, 23:12