Formalizada Servicios

Contractar el subministrament i instal·lació de dues estacions de recàrrega de patinets elèctrics en el recinte de Mercagirona.

Expediente: 2025027183

Contractar el subministrament i instal·lació de dues estacions de recàrrega de patinets elèctrics en el recinte de Mercagirona, mitjançant placa fotovoltaica com a font d'energia (Actuació 10. Instal·lació de punts de recàrrega de vehicles elèctrics a Mercagirona) dins del Pla de Sostenibilitat Turística en Destinació de l'Ajuntament de Girona - Exp. SED091/22/000001 - 'Menja't Girona'.

33.050
Presupuesto base
33.050
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Girona, Girona (Cataluña)
Publicación
6 feb 2026, 10:32

Organismo contratante

Ajuntament de Girona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 6 feb 2026
Anuncio de Pliegos 6 feb 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 21 oct 2025
Anuncio de Formalización 6 feb 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:14

Más licitaciones de Ajuntament de Girona

En la misma provincia (Girona)