Adjudicada Suministros

CONTRACTACIÓ DEL SUBMINISTRAMENT DE CARNETS D'IDENTIFICACIÓ PER A LES PERSONES USUÀRIES DEL SERVEI DE BIBLIOTEQUES DE L'AJUNTAMENT DE GIRONA

Expediente: 2025004380

L'objecte del contracte és el subministrament de carnets d'identificació per a les persones usuàries del servei de Biblioteques de l'Ajuntament de Girona, amb xip i codi de barres, i la composició de la seva imatge gràfica, per atendre les necessitats de les Biblioteques Municipals de Girona i els seus serveis d'extensió bibliotecària.

7.224
Presupuesto base
7.224
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Girona, Girona (Cataluña)
Publicación
19 sep 2025, 14:34

Organismo contratante

Ajuntament de Girona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 19 sep 2025
Anuncio de Pliegos 19 sep 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 19 sep 2025
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:11

Más licitaciones de Ajuntament de Girona

En la misma provincia (Girona)