Formalizada Servicios

Contractació de la pòlissa d’assegurances de vehicles de l’Ajuntament de Montornès del Vallès

Expediente: SCPO2026000003

Contrato de servicios formalizado por Ajuntament de Montornès del Vallès en Barcelona. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 2 años. Categoría CPV 66514110. Adjudicado el 6 may 2026 a AXA Seguros Generales, S.A. de Seguros y Reaseguros. Se recibió 1 oferta.

26.000
Presupuesto base
54.600
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
66514110
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
14 mar 2026, 04:11
Fecha límite
30 mar 2026, 16:00
Duración
2 años

Adjudicación

Adjudicatario
AXA Seguros Generales, S.A. de Seguros y Reaseguros
NIF
A60917978
Importe
21.854
Ofertas recibidas
1

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 14 mar 2026
Anuncio de Pliegos 14 mar 2026
Fin Plazo Presentación 30 mar 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 6 may 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 15 may 2026, 06:22

Mismo sector y zona (66 en Barcelona)

Abierta OAC-2027-1

Contratación de distintos seguros.

150.000 €

Abierta 2026/0028621

Contracte privat d’una assegurança multirisc per danys materials per la cobertura de les col·leccions del patrimoni històric-artístic del Consorci de les Drassanes Reials i Museu Marítim de Barcelona i de les exposicions temporals que s’hi realitzin

13.000 €

Abierta 2026/0011480

Contractació de tres pòlisses d’assegurances, per part de la Diputació de Barcelona com a prenedora, per donar cobertura a diferents àrees de risc, dividit en 3 lots

298.628 €

Abierta CONTR/2026/0000000443

Pólizas de responsabilidad civil y patrimonial del grupo FGC: póliza de seguro de responsabilidad civil general del grupo FGC, póliza de responsabilidad civil como organizador de actividades físico deportivas al aire libre (ref. PO100/26)

1.200.000 €

Abierta 15013883

Custodia y gestión del archivo documental externo de Transports Metropolitans de Barcelona.

123.304 €

Abierta 16136740

Assegurança de Responsabilitat Civil General i Assegurança Obligatòria de Viatgers

4.937.992 €

Abierta 16136780

Servei d’Assegurances de danys materials del patrimoni

10.156.766 €

Adjudicada CE/2026/015

servei d’assegurança (pòlissa d’assegurança) que cobreixi la responsabilitat civil de l’assegurat derivada de la realització d’un estudi d’investigació clínica d’intervenció no farmacològica titulat “Physical activity as an instrumental variable to unravel immunological, proteomic and metabolic signatures related to vascular health (PA-HEARTMAP)”

7.276 €

Adjudicada CE/2026/022

Servei de Assegurança de responsabilitat civil professional del Laboratori Antidopatge de Catalunya

18.000 €

Adjudicada CE/2026/021

Servei d'Assegurança de Responsabilitat Civil Professional per a la Fundació Institut Hospital del Mar d'Investigacions Mèdiques (HMRIB)

33.000 €

Más licitaciones de Ajuntament de Montornès del Vallès

Abierta SCPO2026000012

Contractació del servei del bar i consergeria del Casal de la Gent Gran Nord

Abierta SCPO2026000012

Prestació del servei de bar i la consergeria del Casal de la Gent Gran Nord de Montornès del Vallès en carrer Hermanas de la Virgen Niña, 4-6.

Abierta SCPO2026000014

L’objecte de la present licitació és la contractació de les obres per condicionar 2 pous d’abastament d’aigua situats a Ca l’Ametller, renovar el filtre de carbó actiu situat al dipòsit de Can Xec, instal·lar un nou sistema de cloració i realitzar obres complementàries al recinte del dipòsit de Can Xec per adequar-lo amb la finalitat de millorar-ne el funcionament i les condicions de seguretat. Les directrius sota les que s’haurà de regir l’obra són les fixades en el Projecte modificat de condicionament dels pous de Ca l’Ametller i del dipòsit regulador de Can Xec a Montornès del Vallès. Aquest projecte va ser aprovat definitivament per la Junta de Govern Local de l’Ajuntament de Montornès del Vallès el 17 de maig de 2023 (exp. TSAG2023000142).

331.380 €

Abierta SCPO2026000014

Contractació de les obres d'execució del projecte modificat de condicionament dels pous de ca l'Ametller i del dipòsit regulador de Can Xec.-

331.380 €

En evaluacion SCPO2026000013

Mantenir el l’arbrat del verd urbà en un bon estat fitosanitari, propicia que aquest pugui desenvolupar les seves funcions termoreguladores i mesuradores d’humitat. Aquest fet reverteix en una millor qualitat de l’aire i, per tant, millor qualitat de vida per al conjunt de la ciutadania.

34.180 €