Abierta 17 sep 2026 (14d 7h) Servicios

Prestació del servei de bar i la consergeria del Casal de la Gent Gran Nord de Montornès del Vallès en carrer Hermanas de la Virgen Niña, 4-6.

Expediente: SCPO2026000012

Contrato de servicios publicado por Ajuntament de Montornès del Vallès en Barcelona. Procedimiento abierto. Categoría CPV 55410000. Plazo de presentación de ofertas hasta el 17 sep 2026.

Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
55410000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
2 sep 2026, 10:04
Fecha límite
17 sep 2026, 14:00 (14d 7h)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 2 sep 2026
Anuncio de Pliegos 2 sep 2026
Fin Plazo Presentación 17 sep 2026
Finaliza en 14 días
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 3 sep 2026, 04:23

Mismo sector y zona (55 en Barcelona)

Abierta 238/2026

L’objecte d’aquest contracte és la prestació del servei d’elaboració, subministrament i lliurament d’àpats (dinars, esmorzars i berenars), destinats al centre de dia de Cardedeu, a la comarca del Vallès Oriental, gestionat per SUMAR

77.552 €

Abierta JIA/2026/200

Gestió i explotació de l’activitat de bar-cafeteria ubicat a l’equipament Pista Coberta d´Atletisme de Catalunya – Carme Valero Omedes.

7.020 €

Abierta 2026/2338

Concessió de serveis del bar del pavelló municipal d'esports de Cardedeu

7.200 €

Abierta X2026003345

L’objecte de l’autorització és la cessió de l’ús privatiu, sense transformació, del bé de domini públic constituït per l’espai del bar situat a l’indret del Camp de Futbol Municipal “Les Roques”

7.680 €

Abierta 2026-10L

Servei de menjador extern de Tecsal,S.A.

60.705 €

Abierta 1403/2024-14148

Prestació integral del servei de càtering destinat al dinar de la gal·la de reconeixement a la gent gran de municipi

33.600 €

Abierta 065-26

Relatiu a la contractació del “Concessió del servei de bar i cafeteria del BCIN” gestionat per REACTIVACIÓ BADALONA, S.A., ubicat Marcus Porcius núm. 1, Polígon Les Guixeres, 08915, Badalona (Barcelona), amb codi d’expedient 065-26.

357.036 €

Abierta PAT.CDP2026000001

Concessió administrativa per a l’ús privatiu de diverses parades del Mercat Municipal Puigmercadal de Manresa, les quals s’agrupen en 5 lots.

750 €

Abierta 006_26000632

Serveis per a l’explotació i gestió del servei de bar-restaurant ubicat a la Fabra i Coats: Fàbrica de Creació, equipament cultural municipal adscrit a l’Institut de Cultura de Barcelona, amb mesures de contractació pública sostenible.

Abierta 32/2026

Servicio integral de restauración con sistema de línea caliente del Centro Gerontológico Municipal Can Serra de Sant Esteve Sesrovires.

449.887 €

Más licitaciones de Ajuntament de Montornès del Vallès

Abierta SCPO2026000014

L’objecte de la present licitació és la contractació de les obres per condicionar 2 pous d’abastament d’aigua situats a Ca l’Ametller, renovar el filtre de carbó actiu situat al dipòsit de Can Xec, instal·lar un nou sistema de cloració i realitzar obres complementàries al recinte del dipòsit de Can Xec per adequar-lo amb la finalitat de millorar-ne el funcionament i les condicions de seguretat. Les directrius sota les que s’haurà de regir l’obra són les fixades en el Projecte modificat de condicionament dels pous de Ca l’Ametller i del dipòsit regulador de Can Xec a Montornès del Vallès. Aquest projecte va ser aprovat definitivament per la Junta de Govern Local de l’Ajuntament de Montornès del Vallès el 17 de maig de 2023 (exp. TSAG2023000142).

331.380 €

Abierta SCPO2026000014

Contractació de les obres d'execució del projecte modificat de condicionament dels pous de ca l'Ametller i del dipòsit regulador de Can Xec.-

331.380 €

En evaluacion SCPO2026000013

Mantenir el l’arbrat del verd urbà en un bon estat fitosanitari, propicia que aquest pugui desenvolupar les seves funcions termoreguladores i mesuradores d’humitat. Aquest fet reverteix en una millor qualitat de l’aire i, per tant, millor qualitat de vida per al conjunt de la ciutadania.

34.180 €

En evaluacion SCPO2026000013

Contracte dels serveis de tractaments fitosanitaris i altres mètodes de lluita contra les plagues dels arbres i arbustos situats en àrees verdes.

75.196 €

Adjudicada SCPO2026000010

Contractació de l’actuació a la llera Mogent i Besòs

74.988 €