Abierta Sin plazo publicado Servicios

Contractació del servei del bar i consergeria del Casal de la Gent Gran Nord

Expediente: SCPO2026000012

Prestació del servei de bar i la consergeria del Casal de la Gent Gran Nord de Montornès del Vallès en carrer Hermanas de la Virgen Niña, 4-6.

Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Montornès del Vallès, Barcelona (Cataluña)
Publicación
2 sep 2026, 13:16
Fecha límite
Sin plazo publicado

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 2 sep 2026
Anuncio de Pliegos 2 sep 2026
Fin Plazo Presentación
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 3 sep 2026, 12:10

Más licitaciones de Ajuntament de Montornès del Vallès

Abierta SCPO2026000012

Prestació del servei de bar i la consergeria del Casal de la Gent Gran Nord de Montornès del Vallès en carrer Hermanas de la Virgen Niña, 4-6.

Abierta SCPO2026000014

L’objecte de la present licitació és la contractació de les obres per condicionar 2 pous d’abastament d’aigua situats a Ca l’Ametller, renovar el filtre de carbó actiu situat al dipòsit de Can Xec, instal·lar un nou sistema de cloració i realitzar obres complementàries al recinte del dipòsit de Can Xec per adequar-lo amb la finalitat de millorar-ne el funcionament i les condicions de seguretat. Les directrius sota les que s’haurà de regir l’obra són les fixades en el Projecte modificat de condicionament dels pous de Ca l’Ametller i del dipòsit regulador de Can Xec a Montornès del Vallès. Aquest projecte va ser aprovat definitivament per la Junta de Govern Local de l’Ajuntament de Montornès del Vallès el 17 de maig de 2023 (exp. TSAG2023000142).

331.380 €

Abierta SCPO2026000014

Contractació de les obres d'execució del projecte modificat de condicionament dels pous de ca l'Ametller i del dipòsit regulador de Can Xec.-

331.380 €

En evaluacion SCPO2026000013

Mantenir el l’arbrat del verd urbà en un bon estat fitosanitari, propicia que aquest pugui desenvolupar les seves funcions termoreguladores i mesuradores d’humitat. Aquest fet reverteix en una millor qualitat de l’aire i, per tant, millor qualitat de vida per al conjunt de la ciutadania.

34.180 €

En evaluacion SCPO2026000013

Contracte dels serveis de tractaments fitosanitaris i altres mètodes de lluita contra les plagues dels arbres i arbustos situats en àrees verdes.

75.196 €

En la misma provincia (Barcelona)

Abierta LICI 2026-037 PRODUCCIÓ VIDEOS PSICOEDUCATIUS

L’objecte del present plec és la contractació d’una empresa per a la realització de vídeos psicoeducatius, tant vídeos nous com l’adaptació de vídeos prèviament realitzats, per a la realització d’ estudis de recerca, tant unicèntrics com multicèntrics; i, el desenvolupament dels mitjans telemàtics necessaris, tan nous com l’adaptació dels prèviament desenvolupats, per a la realització d’estudis i tasques d’entrenament i aprenentatge a distància per els investigadors de diferents centres. Tot aquest material es farà en continua col·laboració i seguint les indicacions i necessitats experimentals dels investigadors del Grup de Fisiologia i Fisiopatologia Digestiva de la Fundació Hospital Universitari Vall Hebron - Institut de Recerca (VHIR).

90.000 €

Abierta LICI 2026-036

L’objecte de la present licitació es establir les condicions tècniques que serviran de base per a la contractació del servei de recollida, transport i destrucció dels animals morts un cop hagin finalitzat els estudis d’investigació per la NEXUS Surgical de la Fundació Hospital Universitari Vall Hebron - Institut de Recerca (VHIR). Els animals, un cop finalitzats els estudis i assolits els objectius dels experiments científics, han de ser sacrificats mitjançant procediments eutanàsics que garanteixin una mort humanitària, d’acord amb la normativa vigent en matèria de benestar animal i experimentació.

10.000 €

Abierta 237/2026

Serveis de seqüenciació massiva pel laboratori de molecular reprogramming and evolution del centre for research in agricultural genomics (CRAG)

30.000 €

Abierta CP-2026-50

Servei de direcció facultativa, executiva i la coordinació de seguretat i salut de tres espais a l’Hospital Duran i Reynals (LRT2, UIC i Àrea Contractació Administrativa)

9.735 €

Abierta 16132284

Servei d’auscultació de carril mitjançant corrents induïdes i ultrasons

905.981 €