En evaluacion Concesión de servicios

Contractació Concessió piscines i bar annex 2026

Expediente: 102/2026

Contrato de concesión de servicios en evaluación por Ajuntament de Ciutadilla en Lleida. Categoría CPV 55410000.

248
Presupuesto base
248
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
55410000
Lugar de ejecución
Lleida (Cataluña)
Publicación
19 may 2026, 16:09
Fecha límite
9 jun 2026, 01:59

Organismo contratante

Ajuntament de Ciutadilla

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 19 may 2026
Anuncio de Pliegos 19 may 2026
Fin Plazo Presentación 9 jun 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 9 jun 2026, 07:00

Mismo sector y zona (55 en Lleida)

Abierta 3106-0005/2026

Manutención y alojamiento de los miembros del centro especializado de tecnificación de deportes de invierno

758.300 €

Abierta 1595/2026

Servei de menjador escolar de l’escola Espluga de Serra, curs 2026-2027

25.957 €

Abierta 2113/2026

Prestació del servei de càtering per al menjador de l’Escola Bressol Municipal «Era Cunhèra» de Vielha. El servei comprèn l’elaboració diària dels àpats a les instal·lacions pròpies de l’empresa contractista i el seu transport en línia calenta fins a l’escola bressol, mitjançant els recursos tècnics adequats, així com totes les actuacions necessàries per garantir la correcta prestació del servei, d’acord amb la normativa vigent.

126.324 €

Abierta CTFC-2026-157

Concessió de la gestió i explotació del servei del restaurant "Can Mascaró"

16.200 €

Abierta 260/2026

Concessió Administrativa d'Ús Privatiu d'un Bé de Domini Públic en Règim de Concurrència de la gestió i explotació del restaurant del Camp de Tir de Bellpuig.

20.000 €

Abierta JU-2027-1

Servicio de restauración para el centro educativo El Segre

345.591 €

En evaluacion 1990/2026

Atorgament d’una autorització temporal d’ús privatiu del domini públic local per a la gestió i explotació conjunta de la barra de bar de la zona de penyes i de la barra del pavelló durant la Festa Major 2026 de les Borges Blanques, del 4 al 8 de setembre de 2026.

5.000 €

En evaluacion 118/2026-2

Concessió administrativa d'ús privatiu d'un bé de domini públic per explotació del bar de local social de Preixens

4.800 €

Adjudicada 1596/2026

L’objecte del present informe és justificar la necessitat d’atorgar una concessió demanial d’ús privatiu de caràcter transitori per a l’explotació de l’espai destinat a bar restaurant del Poliesportiu Municipal J.B. Pifarré, amb una durada limitada fins al dia 24 de desembre de 2026. Aquesta concessió temporal té com a finalitat garantir la continuïtat de l’activitat mentre l’Ajuntament prepara una nova concessió demanial amb una durada i unes condicions adaptades a les necessitats actuals de l’equipament municipal.

3.375 €

En evaluacion 001/2026/5842/E190

L’objecte del present contracte és l’atorgament de llicències d’ús privatiu a la via pública durant la celebració de la Fira de Teatre al Carrer de Tàrrega: - Lot 1. Creperies al Mercat de Paradistes: (annex 1) - Lot 1.A: punt de veda repartit al llarg del Mercat de Paradistes - Lot 1.B: punt de veda repartit al llarg del Mercat de Paradistes - Lot 2. Xurreries: (annex 2) - Lot 2.A: una xurreria al C/ Migdia - Lot 2.B: una xurreria a la Plaça Anselm Clavé -Lot 3. Food trucks (caravanes gastronòmiques):(annex 3) - Lot 3.B: un food truck a la zona gastronòmica de l’antiga estació d’autobusos de Tàrrega sota la Plaça de les Nacions sense Estat - Lot 3.C: un food truck a la zona gastronòmica de l’antiga estació d’autobusos de Tàrrega sota la Plaça de les Nacions sense Estat - Lot 3.D: un food truck a la zona gastronòmica de l’antiga estació d’autobusos de Tàrrega sota la Plaça de les Nacions sense Estat - Lot 3.E: un food truck a la zona gastronòmica de l’antiga estació d’autobusos de Tàrrega sota la Plaça de les Nacions sense Estat - Lot 3.F: unfood truck a la zona gastronòmica de l’Espai Reguer - Lot 3.G: unfood truck a la zona gastronòmica de l’Espai Reguer - Lot 3.H: unfood truck a la zona gastronòmica de l’Espai Reguer -Lot 4. Una barra a la zona gastronòmica de l’Espai Reguer (Annex 4). - Lot 5. Establiment de restauració al costat del pavelló de la Llotja (Annex 5).

Más licitaciones de Ajuntament de Ciutadilla

Abierta 102/2026

Contractació Concessió piscines i bar annex 2026

248 €

Abierta 32/2026

Contractació i restauració escala exterior Casa Valls de Ciutadilla

40.965 €

En evaluacion 32/2026

El present projecte proposa les obres a realitzar per tal de rehabilitar l’escala exterior d’accés a la torre i a la terrassa porxada de la planta primera des del pati de planta baixa i fent visitables els nous espais rehabilitats. A més a més de l’accés, es rehabilitaran les façanes que donen al pati principal, tant de l’espai porxat com de la torre, sanejant la pedra vista i les esquerdes que es trobin i aplicant un revestiment de monocapa, un cop repicada tota la façana. A l’interior de la torre, s’habilitarà el lavabo existent en desús, substituint la coberta per una de similar, amb bigues de fusta, encadellat ceràmic i teula àrab. Es col·locarà un nou col·lector i baixant vistos que aniran per una cantonada de l’escala exterior fins a la instal·lació d’evacuació d’aigües existents. Es repicaran i enguixaran les parets, es netejarà el paviment, el sòcol i tots els elements ceràmics decoratius i s’instal·laran un lavabo i un inodor, connectats a un baixant que portarà les aigües fins a la instal·lació d’evacuació existent. L’escala es desmuntarà sencera, conservant els elements estructurals principals com són la jàssera i el mur de pedra on recolza la llosa d’escala del replà. S’enderrocarà el muret de totxana que fa de barana i es desmuntaran els dos passamans per netejar-los i fer un tractament per l’òxid i així tornar-los a utilitzar. El mateix tractament es donarà a altres elements metàl·lics com reixes, lluminàries i elements decoratius. Un cop desmuntats els esgraons, es regularitzarà el reblert sobre el que es troben i estornaran a formar amb totxana, i amb la mateixa geometria, i paviment ceràmic antilliscant. La barana arrencarà directament sobre el mur de pedra i pujarà a l’alçada de 1,10m que marca la normativa d’accessibilitat.Serà de ferro esmaltat de negre, de barrots verticals cada 10cm i com a passamà s’utilitzarà el passamà existent ja tractat i sanejat.

40.965 €

Adjudicada 248/2025

ARRENDAMENT DEL FORN DESTINAT A OBRADOR I VENDA DE PA DE CIUTADILLA

3.967 €

UNKNOWN 19/2025

Contracte obra arranjament de la zona d'equipaments municipal

110.297 €