En evaluacion Servicios

Assistència en la definició i gestió de projectes liderats o participats pel Patronat de Promoció Econòmica de la Diputació de Lleida susceptibles de rebre finançament amb fons Europeus i dels serveis de consultoria als ens locals interessats en presentar projectes susceptibles de rebre finançament amb fons europeus

Expediente: 2025/121-446

Prestació dels serveis de consultoria i assessorament al Patronat de Promoció Econòmica de la Diputació de Lleida (en endavant, Promoció Econòmica) i als ens locals que Promoció Econòmica determini, per a l’obtenció de finançament provinent dels Fons Europeus inclosos en el Pla de Recuperació i Resiliència (Next Generation EU) o d’altres fons i programes europeus, que estiguin alineades amb el Projecte Estratègic per a la Transformació Econòmica de les Terres de Lleida, Pirineu i Aran (2020-2027), els objectius de la Agencia Compartida 2035 o en el marc de qualsevol altre àmbit o prioritat estratègica que Promoció Econòmica consideri adient.

257.394
Presupuesto base
257.394
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Lleida, Lleida (Cataluña)
Publicación
15 dic 2025, 11:42

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 15 dic 2025
Anuncio de Pliegos 15 dic 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 15:43

Más licitaciones de Patronat de Promoció Econòmica de la Diputació de Lleida

En evaluacion 2026/57-326

Servei de manteniment, actualització i millora del Sistema d'Informació Socioeconòmica Local (OBSERVATORI 231) de la demarcació de Lleida

91.588 €

En evaluacion 2026/57-326

Servei de manteniment, actualització i millora del Sistema d'Informació Socioeconòmica Local (OBSERVATORI 231) de la demarcació de Lleida. Concretament, el manteniment, l'actualització i la millora del software, les bases de dades, els indicadors i els informes de l’Obsevatori 231 que inclouen informació socioeconòmica local, de tots els municipis de les comarques de Lleida

45.794 €

Formalizada 2025/28-340

Arrendament dels espais i serveis amb la Fira internacional de Barcelona per la participació de la Diputació de Lleida al Gastronòmic Fòrum de Barcelona (Exp. 2025/989-340)

8.936 €

Formalizada 2025/101-362

arrendament d’espais i serveiscomplementaris amb la Fundació Fira de Lleida per als següents certàmens firals: - SANT MIQUEL GASTRONÒMIC del dia 27 al 29 de setembre de 2025 - AGROBIOTECH, del dia 25 al 27 de novembre de 2025. - MUNICIPALIA, del dia 21 al 23 d´octubre de 2025

67.797 €

Formalizada 2025/121-446

Prestació dels serveis de consultoria i assessorament al Patronat de Promoció Econòmica de la Diputació de Lleida (en endavant, Promoció Econòmica) i als ens locals que Promoció Econòmica determini, per a l’obtenció de finançament provinent dels Fons Europeus inclosos en el Pla de Recuperació i Resiliència (Next Generation EU) o d’altres fons i programes europeus, que estiguin alineades amb el Projecte Estratègic per a la Transformació Econòmica de les Terres de Lleida, Pirineu i Aran (2020-2027), els objectius de la Agencia Compartida 2035 o en el marc de qualsevol altre àmbit o prioritat estratègica que Promoció Econòmica consideri adient.

128.697 €

En la misma provincia (Lleida)

Abierta 2026/23

Construcció i instal.lació d'un ascensor i magatzems a la planta -1 de l'antiga casa consistorial de Castellbò

78.720 €

Abierta 1C/2026

Millora de camins al voltant del nucli urbà de Santa Maria de Meià

56.292 €

Abierta 1C/2026

Millora de camins al voltant del nucli urbà de Santa Maria de Meià

56.292 €

Abierta 2026/124-4955_

Servicio consistente en trabajos de elaboración, revisión y actualización del inventario general consolidado de la Diputació de Lleida y de sus organismos autónomos

384.368 €

Abierta 2026/124-4955_

Servicios consistentes en trabajos de elaboración, revisión y actualización del Inventario General Consolidado de bienes, derechos y obligaciones que conforman el patrimonio de las siguientes entidades, cualquiera que sea su naturaleza y el título de adquisición o uso: a) El Inventario Consolidado de la Diputació de Lleida. b) El Inventario del Organisme Autònom de Gestió y Recaptació de Tributs Locals (OAGRTL). c) El Inventario del Institut d'Estudis Ilerdencs (IEI). d) El Inventario del Patronat de Promoció Económica (PROMECO). e) El Inventario del Patronat de Turisme. La ejecución del contrato comprende la realización de los siguientes trabajos, de acuerdo con lo establecido en el Pliego de Prescripciones Técnicas:1.Efectuar una investigación previa para recopilar información relativa a los bienes y derechos, salvo aquellos de los que ya dispone la Diputació de Lleida y sus organismos autónomos. Esta parte incluye la consulta de información y documentación en registros, archivos, catastro, etc. 2. Cumplimentar la ficha electrónica del bien y crear el correspondiente expediente electrónico, adjuntando la información y documentación correspondiente al bien o derecho, de conformidad con la cláusula segunda del PPTP. 3.Trasladar al programa GPA todos los bienes y derechos incorporados al inventario, junto con la información y documentación correspondiente. La aplicación informática de gestión patrimonial de la Diputació de Lleida deberá contener toda la información disponible sobre el Patrimonio de la Entidad o, como mínimo, los enlaces que conduzcan a la misma, y deberá permitir realizar búsquedas completas y obtener listados por todos los campos de datos posibles, incluida la fecha de tramitación. Asimismo, deberá permitir su agrupación por subclases de bienes (sobre todo en el caso de los bienes muebles), por adscripción a los usos predefinidos o bien por unidades administrativas y por ubicación.

288.276 €