En evaluacion Obras

Aquest projecte contempla la substitució d’un tram de la canalització de distribució d’aigua en alta existent entre els dipòsits municipals de Vilada i les captacions de la Font de Cabanelles i la Font del Teix. El tram a substituir s’inicia als dipòsits municipals i arriba fins a la casa Comelles, amb una longitud de 2.735 m. En fases posteriors se substituirà la resta de la canalització fins a les captacions

Expediente: 272/2024

Contrato de obras en evaluación por Ajuntament de Vilada. Duración del contrato: 3 meses. Categoría CPV 45231300.

158.667
Presupuesto base
158.667
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
45231300
Publicación
27 jul 2026, 12:53
Fecha límite
29 may 2026, 01:59
Duración
3 meses

Organismo contratante

Ajuntament de Vilada

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 27 jul 2026
Anuncio de Pliegos 27 jul 2026
Fin Plazo Presentación 29 may 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 28 jul 2026, 06:32

Más licitaciones de Ajuntament de Vilada