Adjudicació de les autoritzacions per a l’explotació dels usos i serveis de temporada a les platges de municipi d’Alcanar 2025 (Guinguetes)

Expediente: 2842/2025

Establir les condicions que regiran l’atorgament de l’autorització administrativa de l’ús privatiu de domini públic marítim terrestre, per a l’explotació de les guinguetes i serveis de temporada a la platja de la Martinenca del terme municipal d’Alcanar durant el període 2025/2026.

3.000
Presupuesto base
3.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Alcanar, Tarragona (Cataluña)
Publicación
29 may 2025, 11:32

Organismo contratante

Ajuntament d'Alcanar

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 29 may 2025
Anuncio de Pliegos 29 may 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:16

Más licitaciones de Ajuntament d'Alcanar

En la misma provincia (Tarragona)