Formalizada Servicios

Serveis de direcció lletrada en diferents recursos contenciosos-administratius

Expediente: 4023/2026

Licitació serveis de direcció lletrada en diferents recursos contenciosos-administratius interposats contra diverses resolucions municipals, que van desestimar els diferents procediments de reclamació responsabilitat patrimonial presentades per propietaris d’habitatges, aparcaments i trasters de l’edifici situat en el carrer Bugambíl·lia, núm. 3, d’Alcanar-Platja, tm Alcanar.

39.000
Presupuesto base
39.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado sin publicidad
Lugar de ejecución
Alcanar, Tarragona (Cataluña)
Publicación
4 sep 2026, 11:16

Organismo contratante

Ajuntament d'Alcanar

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 sep 2026
Anuncio de Pliegos 4 sep 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 4 sep 2026
Anuncio de Formalización 4 sep 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 5 sep 2026, 12:13

Más licitaciones de Ajuntament d'Alcanar

En la misma provincia (Tarragona)