Formalizada Servicios

Suport a la gestió d'abonats del servei d'abastament d'aigua en baixa, clavegueram i drenatge urbà

Expediente: 2025-04

L’objecte del contracte al que es refereix el present plec és el servei de suport a la gestió d’abonats del servei d’abastament d’aigua en baixa, clavegueram i drenatge urbà, d’acord amb les prescripcions establertes en el plec de prescripcions tècniques particulars.

399.840
Presupuesto base
399.840
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Valls, Tarragona (Cataluña)
Publicación
29 ago 2025, 12:11

Organismo contratante

Onaigua EPEL

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 29 ago 2025
Anuncio de Pliegos 29 ago 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 28 ago 2025
Anuncio de Formalización 29 ago 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 5 mar 2026, 23:17

Más licitaciones de Onaigua EPEL

En la misma provincia (Tarragona)

Abierta 4304450006-2026-0003034

Les actuacions inclouen, entre d'altres, la renovació de paviments i itineraris per a vianants, la millora de la seguretat viària, la implantació d'infraestructures de mobilitat sostenible, la renovació de xarxes de serveis urbans, la instal·lació d'enllumenat públic i la urbanització d'espais lliures amb incorporació d'arbrat, jardineria i mobiliari urbà. El detall i condicions de les obres es defineixen i fixen en els Projectes corresponents a cada lot que juntament amb el Plec de clàusules administratives particulars regiran el contracte.

651.720 €

Abierta SI26003

Subministrament d'equips i servei integral de suport i manteniment d’un sistema de control de presència i del portal del treballador per al personal d’Aigües de Reus. Actualment hi ha implementada un software EVALOS8 en versió on-premise. Les prestacions que s'inclouen en aquesta licitació són les següents: - Serveis de migració de dades i funcionalitats des de la solució actual - Subministrament de nous terminals de marcatges i altres equips i la seva posta en marxa - Serveis de manteniment i suport del nou sistema de registre horari i del sistema de portal del treballador en plataforma cloud de la licitadora - Serveis de consultoria per auditar i realitzar les configuracions pel compliment de la normativa laboral sobre registre de jornada i control de presència del personal

66.232 €

Abierta 1671/2026

Obres definides en el Projecte bàsic i executiu per a la consolidació estructural i restauració interior de la Torre de la Vila de Torredembarra

186.851 €

Abierta 8004330008-2026-0012561

L’objecte d’aquest contracte és l’execució de les obres incloses en el "Projecte d'actuacions puntuals de seguretat i drenatge a diverses carreteres de la xarxa local. Any 2026". Les actuacions tenen per finalitat millorar la seguretat viària, el drenatge, la funcionalitat i la conservació de la xarxa local de carreteres de la Diputació de Tarragona, mitjançant l'execució d'actuacions puntuals en diferents carreteres de la xarxa.

2.412.831 €

Abierta SU 54/26

Subministrament d’Analitzador de xarxes en banda mil·limètrica per al Departament d’Enginyeria Electrònica, Elèctrica i Automàticade la Universitat Rovira i Virgili(Exp. núm. SU 54/26)

100.382 €