Abierta 15 sep 2026 (14d 18h) Obras

Substitució de l'actual fusteria exterior de l'edifici de l'Ajuntament de Vilallonga del Camp, situat a la Plaça de l'Església 1 de Vilallonga del Camp. L'actuació té per finalitat millorar l'eficiència energètica de l'edifici mitjançant noves fusteries d'altres prestacions tèrmiques i acústiques que compleixin els requisits establerts per la normativa vigent.

Expediente: 1127/2026

Contrato de obras publicado por Ajuntament de Vilallonga del Camp en Tarragona. Categoría CPV 44221100. Plazo de presentación de ofertas hasta el 15 sep 2026.

37.090
Presupuesto base
37.090
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
44221100
Lugar de ejecución
Tarragona (Cataluña)
Publicación
31 ago 2026, 08:02
Fecha límite
15 sep 2026, 23:59 (14d 18h)

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 31 ago 2026
Anuncio de Pliegos 31 ago 2026
Fin Plazo Presentación 15 sep 2026
Finaliza en 15 días
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 1 sep 2026, 04:23

Mismo sector y zona (44 en Tarragona)

Abierta 37/2026-OSA

Subministrament de materials de construcció i obres per a CEMSSA Aigües.

12.989 €

Abierta 5021/2026

Subministrament de material de lampistería per la Brigada Municipal.

37.800 €

En evaluacion 11757/2026

comprèn l’adquisició, en règim de compra, i la instal·lació de 10 torres de vigilància destinades al servei de salvament i socorrisme de les platges del municipi de Salou, incloent el transport i el muntatge de les estructures, tenint en compte les condicions, les ubicacions i amb l’abast definits en el plec de prescripcions tècniques (en endavant, PPT), document tècnic de caràcter contractual que complementa aquest plec de clàusules administratives particulars (en endavant, PCAP). Tots els elements subministrats hauran de ser nous i, per tant, no s’admetrà material, estructures o components de segona mà, reacondicionats o sotmesos a qualsevol altra fórmula similar de regeneració o recuperació. El contracte inclou el transport i el muntatge de les torres de vigilància per la temporada d’estiu 2027, únicament. Un cop finalitzada la temporada d’estiu el desmuntatge anirà a càrrec de l’Ajuntament, així com el muntatge de les torres per la temporada d’estiu 2028 i següents.

159.750 €

Adjudicada 2026/180

L’objecte del contracte és el subministrament, transport, muntatge i desmuntatge d’escenaris modulars, tarimes, cobertes, tanques metàl·liques i altres elements d’infraestructura temporal per a la realització d’actes festius al municipi de la Bisbal del Penedès durant l’any 2026 . El servei s’adjudica mitjançant l’acord marc de l’ACM, dins del Lot 06. Mobiliari per esdeveniments (arrendament) - Penedès.

11.616 €

En evaluacion COMAIGUA/PO/2026/02

Les obres descrites al “Projecte executiu d'una estació de bombament d'aigües residuals al polígon Belianes de Cambrils”, elaborat per l’Enginyer tècnic Industrial Gerard Vilalta Mallafré amb data2025.

119.292 €

Formalizada 24/2026-OSA

Subministrament de materials de construcció i obres per a CEMSSA Aigües.

12.989 €

Formalizada CS/AH05/1101477161/26/PNSP

Subministrament de 77 guarda robes per hoteleria

22.946 €

Adjudicada REU-59/2026

Suministro Material Ferreteria

12.561 €

Formalizada TSA0074511-27

Contrato derivado de Acuerdo Marco para el suministro de hormigón de planta en el ámbito territorial de la gerencia de Cataluña durante los años 2023-2024, en el marco del plan de recuperación, transformación y resiliencia financiado por la Unión Europea – Nextgenerationeu. N 0275032 XARXA FIBRA ÒPTICA FASE 2A (2)

59.216 €

En evaluacion CO 23/2025

Acord marc per al subministrament i de serveis de contenidors nous, de segona mà i del servei de reparació

220.000 €

Más licitaciones de Ajuntament de Vilallonga del Camp