Substitució de la coberta de fibrociment en l’edifici de les antigues escoles d'Aransís. Renovació de coberta a l'edifici del local social de Sant Serni.L’actuació preveu la substitució de la coberta per una de nova amb estructura renovada i aïllament, canals i baixants nous, i la millora de les façanes mitjançant treballs de pintura.

Expediente: 5/2026

Contrato de obras adjudicado por Ajuntament de Gavet de la Conca. Duración del contrato: 3 meses. Categoría CPV 45261210. Adjudicado a EXCAVACIONES Y MOVIMIENTOS DE TIERRA CARMONA SL. Se recibieron 4 ofertas.

69.377
Presupuesto base
69.377
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
45261210
Publicación
1 abr 2026, 22:00
Fecha límite
9 feb 2026, 21:00
Duración
3 meses

Adjudicación

Adjudicatario
EXCAVACIONES Y MOVIMIENTOS DE TIERRA CARMONA SL
NIF
B25228412
Importe
60.878
Ofertas recibidas
4

Organismo contratante

Ajuntament de Gavet de la Conca

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 1 abr 2026
Anuncio de Pliegos 1 abr 2026
Fin Plazo Presentación 9 feb 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 18 jul 2026, 06:22

Más licitaciones de Ajuntament de Gavet de la Conca

Abierta 67/2024

OBRES URGENCIA DE LA CARRETERA DE VALL DE BARCEDANA PK6+650

107.313 €

En evaluacion 53/2022

Arrendament habitatge antiga Escola de Gavet

2.976 €

En evaluacion 78/2025

Actuació 01. Pavimentació amb formigó a l’entrada de la pista d’accés a Toló Es pavimenta amb formigó un tram localitzat a l’entrada de la pista de terra que dona accés al nucli de Toló, amb l’objectiu de millorar la resistència estructural i garantir una entrada segura en trams de pendent o de gir brusc. El paviment utilitzat és de formigó amb fibres metàl·liques i acabat mecànic, apte per a condicions de trànsit intens i amb altes exigències de durabilitat. Actuació 02. Aplicació de mescla bituminosa en calent al camí de Vilanova de Meià a Sant Cristòfol En diversos trams del recorregut entre Vilanova de Meià i Sant Cristòfol de la Vall, s’aplica una capa de mescla bituminosa en calent sobre el ferm existent. Aquesta actuació permet millorar la regularitat superficial, reforçar la capa de rodadura i garantir la seguretat del trànsit, especialment en punts amb degradació visible. Actuació 03. Jornada de bateig Es duu a terme una jornada de reparació puntual de clots mitjançant batxeig amb mescla bituminosa, per restaurar la funcionalitat del ferm en trams molt localitzats amb deteriorament superficial. Aquesta acció permet allargar la vida útil de la via i millorar-ne les condicions de circulació de manera ràpida i eficient.

92.073 €

En evaluacion 78/2025

Actuacions puntuals de millora per la seguretat del camí de Gavet de la Conca a Vilanova de Meià

92.073 €

En evaluacion 55/2026

Les actuacions que es volen dur a terme consisteixen fonamentalment en el bombament d’aigua per a l’abastament del nucli de Toló i la construcció del seu corresponent dipòsit de regulació i a Mata-Solana, l’adequació i posada en funcionament d’una nova captació de la font de la Monja, la instal·lació d’una bassa d’aigua crua i la instal·lació d’un sistema de cloració.

120.047 €