En evaluacion Obras

ABASTAMENT EN ALTA AL MUNICIPI DE GAVET

Expediente: 55/2026

Les actuacions que es volen dur a terme consisteixen fonamentalment en el bombament d’aigua per a l’abastament del nucli de Toló i la construcció del seu corresponent dipòsit de regulació i a Mata-Solana, l’adequació i posada en funcionament d’una nova captació de la font de la Monja, la instal·lació d’una bassa d’aigua crua i la instal·lació d’un sistema de cloració.

120.047
Presupuesto base
120.047
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Gavet de la Conca, Lleida (Cataluña)
Publicación
8 jun 2026, 10:00

Organismo contratante

Ajuntament de Gavet de la Conca

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 8 jun 2026
Anuncio de Pliegos 8 jun 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 15 ago 2026, 12:14

Más licitaciones de Ajuntament de Gavet de la Conca

Abierta 67/2024

OBRES URGENCIA DE LA CARRETERA DE VALL DE BARCEDANA PK6+650

107.313 €

En evaluacion 53/2022

Arrendament habitatge antiga Escola de Gavet

2.976 €

En evaluacion 78/2025

Actuació 01. Pavimentació amb formigó a l’entrada de la pista d’accés a Toló Es pavimenta amb formigó un tram localitzat a l’entrada de la pista de terra que dona accés al nucli de Toló, amb l’objectiu de millorar la resistència estructural i garantir una entrada segura en trams de pendent o de gir brusc. El paviment utilitzat és de formigó amb fibres metàl·liques i acabat mecànic, apte per a condicions de trànsit intens i amb altes exigències de durabilitat. Actuació 02. Aplicació de mescla bituminosa en calent al camí de Vilanova de Meià a Sant Cristòfol En diversos trams del recorregut entre Vilanova de Meià i Sant Cristòfol de la Vall, s’aplica una capa de mescla bituminosa en calent sobre el ferm existent. Aquesta actuació permet millorar la regularitat superficial, reforçar la capa de rodadura i garantir la seguretat del trànsit, especialment en punts amb degradació visible. Actuació 03. Jornada de bateig Es duu a terme una jornada de reparació puntual de clots mitjançant batxeig amb mescla bituminosa, per restaurar la funcionalitat del ferm en trams molt localitzats amb deteriorament superficial. Aquesta acció permet allargar la vida útil de la via i millorar-ne les condicions de circulació de manera ràpida i eficient.

92.073 €

En evaluacion 78/2025

Actuacions puntuals de millora per la seguretat del camí de Gavet de la Conca a Vilanova de Meià

92.073 €

En evaluacion 55/2026

Les actuacions que es volen dur a terme consisteixen fonamentalment en el bombament d’aigua per a l’abastament del nucli de Toló i la construcció del seu corresponent dipòsit de regulació i a Mata-Solana, l’adequació i posada en funcionament d’una nova captació de la font de la Monja, la instal·lació d’una bassa d’aigua crua i la instal·lació d’un sistema de cloració.

120.047 €

En la misma provincia (Lleida)

Abierta 2026/23

Construcció i instal.lació d'un ascensor i magatzems a la planta -1 de l'antiga casa consistorial de Castellbò

78.720 €

Abierta 1C/2026

Millora de camins al voltant del nucli urbà de Santa Maria de Meià

56.292 €

Abierta 1C/2026

Millora de camins al voltant del nucli urbà de Santa Maria de Meià

56.292 €

Abierta 2026/124-4955_

Servicio consistente en trabajos de elaboración, revisión y actualización del inventario general consolidado de la Diputació de Lleida y de sus organismos autónomos

384.368 €

Abierta 2026/124-4955_

Servicios consistentes en trabajos de elaboración, revisión y actualización del Inventario General Consolidado de bienes, derechos y obligaciones que conforman el patrimonio de las siguientes entidades, cualquiera que sea su naturaleza y el título de adquisición o uso: a) El Inventario Consolidado de la Diputació de Lleida. b) El Inventario del Organisme Autònom de Gestió y Recaptació de Tributs Locals (OAGRTL). c) El Inventario del Institut d'Estudis Ilerdencs (IEI). d) El Inventario del Patronat de Promoció Económica (PROMECO). e) El Inventario del Patronat de Turisme. La ejecución del contrato comprende la realización de los siguientes trabajos, de acuerdo con lo establecido en el Pliego de Prescripciones Técnicas:1.Efectuar una investigación previa para recopilar información relativa a los bienes y derechos, salvo aquellos de los que ya dispone la Diputació de Lleida y sus organismos autónomos. Esta parte incluye la consulta de información y documentación en registros, archivos, catastro, etc. 2. Cumplimentar la ficha electrónica del bien y crear el correspondiente expediente electrónico, adjuntando la información y documentación correspondiente al bien o derecho, de conformidad con la cláusula segunda del PPTP. 3.Trasladar al programa GPA todos los bienes y derechos incorporados al inventario, junto con la información y documentación correspondiente. La aplicación informática de gestión patrimonial de la Diputació de Lleida deberá contener toda la información disponible sobre el Patrimonio de la Entidad o, como mínimo, los enlaces que conduzcan a la misma, y deberá permitir realizar búsquedas completas y obtener listados por todos los campos de datos posibles, incluida la fecha de tramitación. Asimismo, deberá permitir su agrupación por subclases de bienes (sobre todo en el caso de los bienes muebles), por adscripción a los usos predefinidos o bien por unidades administrativas y por ubicación.

288.276 €