En evaluacion Suministros

Substitució de jocs infantils al parc urbà Mare de la Font de Camprodon i Implantació d’un circuit modular lúdic a la zona esportiva de Camprodon

Expediente: 1482/2025

Contrato de suministros en evaluación por Ajuntament de Camprodon en Girona. Lote 1. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 11 meses. Categoría CPV 37535200.

241.887
Presupuesto base
241.887
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
37535200
Lugar de ejecución
Girona (Cataluña)
Publicación
8 abr 2026, 10:03
Fecha límite
13 may 2026, 16:00
Duración
11 meses
Lote
1

Organismo contratante

Ajuntament de Camprodon

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 8 abr 2026
Anuncio de Pliegos 8 abr 2026
Fin Plazo Presentación 13 may 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 26 jun 2026, 06:22

Mismo sector y zona (37 en Girona)

Adjudicada COBS2025/070

Contracte de subministrament de parcs infantils i mobiliari per a espais públics amb destinació a les entitats locals de Catalunya (Exp. 2022.05)

98.758 €

Adjudicada X2025003457

Contracte basat en Acord Marcde subministrament de parcs infantils i mobiliari per a espais públics amb destinació a les entitats locals de Catalunya (exp. 2022.05): Lot 13. Àrea de joc de 4 elements de plàstic reciclat.

17.541 €

En evaluacion X2026002362

Subministrament per a la renovació de les màquines de la sala de fitness de la Piscina Coberta Municipal de Cassà de la Selva

129.128 €

En evaluacion CCS12026000038

L’objecte del contracte és el subministrament, la instal·lació i el servei de gestió d’una pista de gel de superfície útil per patinar de 20x15 metres al municipi d’Olot, per tal de dinamitzar la campanya de Nadal.

89.000 €

Adjudicada 2271/2025

Subministrament en modalitat lloguer d’un supertobogan aquàtic inflable de 102 metres de llarg juntament amb el monitoratge i les seves certificacions per a un dia de la Festa Major del Municipi.

8.448 €

En evaluacion 2026/770

Contracte mixt de subministrament i instal·lació de dos videomarcadors LED d’ús interior, multimèdia, multiesports i personalitzables mitjançant programari, amb sistema de sonorització (botzina), així com el subministrament i instal·lació d’un joc de dos marcadors auxiliars de possessió (24 segons) per al Pavelló Municipal d’Esports de l’Escala.

33.054 €

Más licitaciones de Ajuntament de Camprodon