Adjudicada Suministros

Subscripció a les publicacions del Centre d’Estudis Comarcals de Banyoles per a l’any 2026

Expediente: X2026001806

Contrato de suministros adjudicado por Consell Comarcal del Pla de l'Estany en Girona. Categoría CPV 22200000. Adjudicado a CENTRE D'ESTUDIS COMARCALS DE BANYOLES. Se recibió 1 oferta.

75
Presupuesto base
75
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
22200000
Lugar de ejecución
Girona (Cataluña)
Publicación
19 may 2026, 16:10

Adjudicación

Adjudicatario
CENTRE D'ESTUDIS COMARCALS DE BANYOLES
NIF
G17262023
Importe
75
Ofertas recibidas
1

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 19 may 2026
Anuncio de Pliegos 19 may 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 20 may 2026, 06:22

Mismo sector y zona (22 en Girona)

Formalizada CONTR/2026/0000000139

Subministrament d’impressions per a promoció comercial per a la temporada d’estiu 2026, hivern 2026-2027 i estiu 2027 per a Vallter (ref. PO46/26)

8.500 €

En evaluacion X2025003459

Aquest contracte té per objecte el subministrament de fons bibliogràfics per a la biblioteca Lluïsa Duran de la Bisbal d’Empordà.

12.356 €

Formalizada X2026000703

L’objecte del contracte comprèn servei d’impressió, enquadernació i lliurament de la publicació turística “OH!Garrotxa, la guia” la prestació és integral comprèn els serveis necessaris per a la impressió i lliurament de la publicació, incloent la revisió tècnica prèvia dels arxius, la seva eventual adaptació al procés d’impressió, la impressió mitjançant el sistema més adequat segons les característiques de cada edició, així com les tasques d’enquadernació i acabats corresponents. Igualment, s’hi inclou el subministrament del paper i de la resta de materials necessaris, el control de qualitat del procés productiu i el transport, lliurament i distribució dels exemplars en els termes i terminis establerts. Resten exclosos de l’abast del contracte els serveis de creació de continguts, maquetació i disseny gràfic, que seran assumits directament per l’entitat contractant o, si escau, per altres proveïdors. Aquest contracte està inclòs dins del projecte “LA GARROTXA SOFT & SMART COUNTY. DESTINACIÓ TURÍSTICA SOSTENIBLE I INTEL·LIGENT” cofinançat a través dels Fons Next Generation EU.

47.739 €

Adjudicada 517/2026

Contractació dels subministraments necessaris per donar publicitat a les activitats i serveis que es presten des de l’Oficina de Turisme, i consistents en material d’impressió i de reprografia.

56.220 €

Formalizada 2025/9775

L’objecte d’aquesta licitació és la gestió de les subscripcions a publicacions periòdiques en paper de les biblioteques públiques de la demarcació i del propi Servei de Biblioteques.

80.250 €

Más licitaciones de Consell Comarcal del Pla de l'Estany

Abierta X2026003768

Subministrament de material d'oficina i de paper per a escriptura i impressió del Consell Comarcal del Pla de l'Estany

34.975 €

Abierta X2026003768

L’objecte del contracte és el subministrament de material d’oficina i paper per a escriptura i impressió necessari per al funcionament ordinari de les diferents àrees, serveis i dependències del Consell Comarcal del Pla de l’Estany. El contracte comprèn la preparació, manipulació, transport, lliurament i, si escau, retirada i substitució dels productes objecte del contracte, d’acord amb les necessitats que es presentin duran la seva vigència. Les característiques tècniques dels productes, les quantitats estimades i la resta de prescripcions tècniques aplicables es defineixen en el Plec de Prescripcions Tècniques Particulars i els seus annexos. Les quantitats que consten als annexos tenen caràcter estimatiu i no comporten cap compromís del Consell Comarcal d’adquirir-ne la totalitat. Els subministraments es realitzaran en funció de les necessitats reals de la corporació durant la vigència del contracte.

15.207 €

Abierta X2026001780

Contracte de subministrament de maquinària de combustió i elèctrica de jardineria i forestal per al personal de les brigades externes del Centre El Puig del Consell Comarcal del Pla de l'Estany

95.844 €

Abierta X2026001780

Aquest contracte té per objecte l’adquisició de maquinària de combustió i elèctrica de jardineria i forestal de les Brigades Externes del Centre el Puig del Consell Comarcal del Pla de l’Estany.

54.870 €

Abierta X2026003264

Serveis de prevenció de riscos laborals i vigilància de la salut del Consell Comarcal del Pla de l’Estany

90.565 €