Adjudicada Suministros

L’objecte d’aquest contracte és el subministrament de fons documental per a la Biblioteca Roberto Bolaño, d’acord amb les prestacions detallades al plec de prescripcions tècniques. LOT 1- Fons general i de manteniment de ficció i no ficció i amb independència del gènere, matèria i suport majoritàriament en català i castellà però, també, en altres llegües. LOT 2- Fons infantil: Fons bibliogràfic i de manteniment per a públic infantil de ficció i no ficció i amb independència del gènere, matèria i suportmajoritàriament en català i castellà, en altres llegües.

Expediente: 2026/8698V

Contrato de suministros adjudicado por Ajuntament de Blanes. Lote 1. Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 22113000. Adjudicado a Oriol Serra Escribano. Se recibieron 5 ofertas.

20.192
Presupuesto base
20.192
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
22113000
Publicación
27 jul 2026, 14:18
Fecha límite
21 jul 2026, 16:00
Duración
1 año
Lote
1

Adjudicación

Adjudicatario
Oriol Serra Escribano
NIF
77623090E
Importe
12.500
Ofertas recibidas
5

Documentos

(2)

Organismo contratante

Ajuntament de Blanes

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 27 jul 2026
Anuncio de Pliegos 27 jul 2026
Fin Plazo Presentación 21 jul 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 4 sep 2026, 06:22

Más licitaciones de Ajuntament de Blanes