Formalizada Suministros

Subministrament, instal·lació i posada en marxa d'un sistema de làser YAG-SLT amb llum de fenedura, per al servei d'oftalmologia, de l'Hospital Universitari de Santa Maria (gestionat per l'empresa pública Gestió de Serveis Sanitaris)

Expediente: GSS-2026-214

Contrato de suministros formalizado por Gestió de Serveis Sanitaris (GSS) en Lleida. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 42 días. Categoría CPV 33100000. Adjudicado el 14 abr 2026 a CARL ZEISS MEDITEC IBERIA, SA SOCIETAT UNIPERSONAL. Se recibió 1 oferta.

70.000
Presupuesto base
70.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
33100000
Lugar de ejecución
Lleida (Cataluña)
Publicación
5 mar 2026, 13:32
Fecha límite
20 feb 2026, 15:00
Duración
42 días

Adjudicación

Adjudicatario
CARL ZEISS MEDITEC IBERIA, SA SOCIETAT UNIPERSONAL
NIF
A28058337
Importe
70.000
Ofertas recibidas
1

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 5 mar 2026
Anuncio de Pliegos 5 mar 2026
Fin Plazo Presentación 20 feb 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 14 abr 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 15 abr 2026, 06:22

Mismo sector y zona (33 en Lleida)

Abierta CS/AH06/1101481154/26/AMUP

Suministro de reactivos, así como la cesión de uso del equipamiento para la realización de determinaciones automatizadas de las técnicas de inmunohistoquímica, farmacodiagnóstico, histoquímica e hibridación in situ en el Hospital Universitari Arnau de Vilanova de Lleida.

1.967.440 €

Adjudicada CS/AH06/1101478851/26/PNSP

Subministramentde catèters cerebrals ISSAC i SOFIA per al Servei d'Angioradiologia, per a l’Hospital Universitari Arnau de Vilanova de Lleida.

157.500 €

Adjudicada CS/AH06/1101477885/26/PNSP

Subministrament coils d'embolització PENUMBRA per al Servei d'Angioradiologia, per a l’Hospital Universitari Arnau de Vilanova de Lleida.

84.375 €

Adjudicada CS/AH06/1101473259/26/PNSP

Subministrament de reactius i materials per l'aparell d'anàlisi en femta KU-F40 al Servei d'Anàlisis Clíniques de l'Hospital Universitari Arnau de Vilanova de LLeida

20.000 €

En evaluacion SUB_OBEA_2026_0007

L’objecte del contracte al que es refereix aquest plec és el subministrament de: - 1 Aparell d’ultrasons - 1 Aparell d’anestèsia inhalatòria - Conjunt de gàbies d’hospitalització modulars Així mateix, també serà objecte del contracte el transport, instal·lació, posada en funcionament al CAAC, formació d’instruccions de funcionament i maneig per l’equip del CAAC Lleida, garantia de dos anys i si hi ha cap averia préstec d’equip de cortesia, dels elements detallats.

21.275 €

Formalizada GSS-2026-425

Contractació conjunta del subministrament de reactius per a la realització de l'urianàlisi i sediments automatitzats, així com l'arrendament de l'equipament necessari, destinat als serveis de laboratori de l'Hospital Comarcal del Pallars (Gestió de Serveis Sanitaris) i la Fundació Sant Hospital de la Seu d'Urgell

55.182 €

Formalizada CS/AH06/1101473462/26/PNSP

Subministrament d’un motor d’esternotomia amb els seus accessoris per Quiròfan de l'Hospital Universitari Arnau de Vilanova de Lleida (HUAV)

50.906 €

Adjudicada SCS-2026-648

Subministrament de carros tancats per instrumental pel bloc quirúrgic de l'Hospital Universitari Arnau de Vilanova

46.400 €

Adjudicada GSS-2026-275

Suministro de reactivos de hematología y cesión de uso del equipamiento necesario destinado al servicio de laboratorio del Hospital Comarcal del Pallars, gestionado por la empresa pública Serveis Sanitaris (GSS) y de la Fundació Sant Hospital de la Seu d'Urgell.

105.079 €

En evaluacion AS 3086-0001/2025

Subministrament, instal·lació i posada en marxa d'un bressol tèrmic amb reanimador per a l'ESPITAU VAL D'ARAN

28.926 €

Más licitaciones de Gestió de Serveis Sanitaris (GSS)