Adjudicada Suministros

Subministrament coils d'embolització PENUMBRA per al Servei d'Angioradiologia, per a l’Hospital Universitari Arnau de Vilanova de Lleida.

Expediente: CS/AH06/1101477885/26/PNSP

Contrato de suministros adjudicado por ICS - Hospital Universitari Arnau de Vilanova de Lleida i GAPiC Àmbit Lleida en Lleida. Procedimiento negociado con publicidad. Categoría CPV 33140000. Adjudicado el 27 ago 2026 a Mercé V. Electromedicina. Se recibió 1 oferta.

84.375
Presupuesto base
84.375
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado con publicidad
CPV principal
33140000
Lugar de ejecución
Lleida (Cataluña)
Publicación
28 ago 2026, 08:00
Fecha límite
21 ago 2026, 16:00

Adjudicación

Adjudicatario
Mercé V. Electromedicina
NIF
B96056023
Ofertas recibidas
1

Organismo contratante

ICS - Hospital Universitari Arnau de Vilanova de Lleida i GAPiC Àmbit Lleida

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 28 ago 2026
Anuncio de Pliegos 28 ago 2026
Fin Plazo Presentación 21 ago 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 27 ago 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 29 ago 2026, 06:23

Mismo sector y zona (33 en Lleida)

Abierta CS/AH06/1101481154/26/AMUP

Suministro de reactivos, así como la cesión de uso del equipamiento para la realización de determinaciones automatizadas de las técnicas de inmunohistoquímica, farmacodiagnóstico, histoquímica e hibridación in situ en el Hospital Universitari Arnau de Vilanova de Lleida.

1.967.440 €

Abierta GSS-2026-453

Subministrament d'un sistema de monitoratge remot de pacients, mitjançant arrendament, sense opció a compra, per a l'Hospital Comarcal del Pallars (HCP), gestionat per l'empresa pública Gestió de Serveis Sanitaris (GSS).

42.000 €

Adjudicada CS/AH06/1101478851/26/PNSP

Subministramentde catèters cerebrals ISSAC i SOFIA per al Servei d'Angioradiologia, per a l’Hospital Universitari Arnau de Vilanova de Lleida.

157.500 €

Adjudicada CS/AH06/1101473259/26/PNSP

Subministrament de reactius i materials per l'aparell d'anàlisi en femta KU-F40 al Servei d'Anàlisis Clíniques de l'Hospital Universitari Arnau de Vilanova de LLeida

20.000 €

En evaluacion SUB_OBEA_2026_0007

L’objecte del contracte al que es refereix aquest plec és el subministrament de: - 1 Aparell d’ultrasons - 1 Aparell d’anestèsia inhalatòria - Conjunt de gàbies d’hospitalització modulars Així mateix, també serà objecte del contracte el transport, instal·lació, posada en funcionament al CAAC, formació d’instruccions de funcionament i maneig per l’equip del CAAC Lleida, garantia de dos anys i si hi ha cap averia préstec d’equip de cortesia, dels elements detallats.

21.275 €

Formalizada GSS-2026-425

Contractació conjunta del subministrament de reactius per a la realització de l'urianàlisi i sediments automatitzats, així com l'arrendament de l'equipament necessari, destinat als serveis de laboratori de l'Hospital Comarcal del Pallars (Gestió de Serveis Sanitaris) i la Fundació Sant Hospital de la Seu d'Urgell

55.182 €

Formalizada CS/AH06/1101473462/26/PNSP

Subministrament d’un motor d’esternotomia amb els seus accessoris per Quiròfan de l'Hospital Universitari Arnau de Vilanova de Lleida (HUAV)

50.906 €

Adjudicada SCS-2026-648

Subministrament de carros tancats per instrumental pel bloc quirúrgic de l'Hospital Universitari Arnau de Vilanova

46.400 €

Adjudicada GSS-2026-275

Suministro de reactivos de hematología y cesión de uso del equipamiento necesario destinado al servicio de laboratorio del Hospital Comarcal del Pallars, gestionado por la empresa pública Serveis Sanitaris (GSS) y de la Fundació Sant Hospital de la Seu d'Urgell.

105.079 €

En evaluacion AS 3086-0001/2025

Subministrament, instal·lació i posada en marxa d'un bressol tèrmic amb reanimador per a l'ESPITAU VAL D'ARAN

28.926 €