Formalizada Suministros

Subministrament i instal·lació (si s’escau) i d’explotació i manteniment d’un sistema de gestió de flotes pel parc mòbil de l'Ajuntament de Sant Boi de Llobregat i de les seves empreses municipals CORESSA, CLAUS i IGUALSSOM.

Expediente: CLA/N801/2025/000002

Contrato de suministros formalizado por Companyia Local d'Actuacions Urbanístiques Santboianes, SA en Barcelona. Lote 1. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 42961300. Adjudicado el 13 may 2026 a BEEKO ENGINEERING SOLUTIONS SL. Se recibieron 2 ofertas.

45.054
Presupuesto base
134.287
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
42961300
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
12 mar 2026, 03:13
Fecha límite
24 dic 2025, 13:00
Duración
1 año
Lote
1

Adjudicación

Adjudicatario
BEEKO ENGINEERING SOLUTIONS SL
NIF
B43987783
Importe
28.814
Ofertas recibidas
2

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 12 mar 2026, 03:13
Anuncio de Pliegos 12 mar 2026, 03:13
Fin Plazo Presentación 24 dic 2025, 13:00
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización 13 may 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 28 jul 2026, 04:23

Mismo sector y zona (42 en Barcelona)

Abierta OTU/2026/338

Subministrament i instal·lació de nous equips de filtratge de la sala de bombes Nord del Parc Catalunya per substituir els quatre filtres instal·lats des dels inicis del parc, que han deixat de funcionar, i que són necessaris pel correcte filtratge de les aigües del llac.

112.476 €

Abierta CONTR/2026/0000000406

Suministro, instalación, puesta en servicio y mantenimiento de una instalación de lavado de trenes al paso y retirada del actual lavador de la línea Barcelona-Vallès de los Ferrocarriles de la Generalitat de Cataluña (Ref: PO105/26)

650.000 €

Abierta AEP/AGI/Contractació/2026/56 -8/2026/CSUBM

Subministrament, mitjançant la modalitat d’arrendament sense opció de compra, de dos vehicles elèctrics compartits entre la ciutadania i el personal municipal de l’Ajuntament de Viladecans, així com el servei per a la implantació, gestió i manteniment dels vehicles (aplicació mòbil, software i manteniment), amb mesures de contractació pública sostenible.

54.100 €

Abierta 34529/2026

Subministrament, instal·lació, configuració, programació i posada en funcionament d'un nou sistema de control d'accessos de tecnologia ATS per l'equipament de l'Ajuntament de Sant Cugat i sala Canigó, situat a la plaça de la Vila, núm.1 de Sant Cugat del Vallès i l'equipament de la Policia Local, situat a la plaça de la Vila núm. 2 de Sant Cugat del Vallès, ubicats al mateix edifici.

20.324 €

Abierta 4/2026

Subministrament, instal·lació i manteniment, mitjançant la modalitat d’arrendament financer sense opció de compra, d’una estació autoportant de nanofiltració per a Interhospitalia2 A.I.E.

67.200 €

Abierta 1431-2361-2026

Subministrament de la caldera de biomassa i instal·lació hidràulica a l’escola Sant Cristòfor.

256.153 €

Abierta 046-26

Sistema de control domòtic KNX BMS per a l'edifici del BCIN

22.500 €

Abierta 2026-03022

Suministro e instalacion de un puente grua de 2 tn. para la bm barcelona can tunis

29.799 €

Abierta 2026-0136-OSB

Subministrament de filtres de cartutx necessaris per la potabilització de l’aigua a l’ETAP Llobregat. Lots: Lot 1: 21.000 unitats, per un pressupost de 226.800,00 € (IVA exclòs) Lot 2: 9.000 unitats, per un pressupost de 97.200,00 € (IVA exclòs)

324.000 €

Abierta BCN-151/2026

Suministro De Repuestos Para La Planta De Emergencia Cenat

59.944 €

Más licitaciones de Companyia Local d'Actuacions Urbanístiques Santboianes, SA