Formalizada Suministros

Subministrament dels materials necessaris per a l'execució de 4 instal·lacions fotovoltaiques d’autoconsum col·lectiu sobre pèrgoles i cobertes d’Escoles municipals a Sant Boi de Llobregat.

Expediente: CLA/N801/2026/000007

Contrato de suministros formalizado por Companyia Local d'Actuacions Urbanístiques Santboianes, SA en Barcelona. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 7 meses. Categoría CPV 09331000. Adjudicado el 4 jul 2026 a SUN SOLUTIONS PV ENERGY SLU. Se recibieron 2 ofertas.

122.259
Presupuesto base
146.711
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
09331000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
8 may 2026, 10:24
Fecha límite
25 may 2026, 10:00
Duración
7 meses

Adjudicación

Adjudicatario
SUN SOLUTIONS PV ENERGY SLU
NIF
B64798580
Importe
106.900
Ofertas recibidas
2

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 8 may 2026, 10:24
Anuncio de Pliegos 8 may 2026, 10:24
Fin Plazo Presentación 25 may 2026, 10:00
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización 4 jul 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 28 jul 2026, 04:31

Mismo sector y zona (09 en Barcelona)

Abierta 001_26003277

subministrament de carburants per a les embarcacions de la Guàrdia Urbana de Barcelona i del Servei de Protecció Civil, Prevenció, Extinció d’Incendis i Salvamenta l’Ajuntament de Barcelona d’acord amb les previsions del plec de prescripcions tècniques i amb mesures de contractació pública sostenible

29.752 €

Abierta 12000012

Sistema Dinàmic d'Adquisició (SDA) relatiu al subministrament de gasoli A (B7) - codi TMB 112519

Abierta ECAU 13620/2023

Sistema dinàmic d'adquisició pel subministrament de pèl·let, d'ús corrent, que satisfaci les necessitats de les escoles amb caldera de biomassa del servei d’Educació de l’Ajuntament de Terrassa

56.675 €

Adjudicada 477/2025/eCONT

L’objecte del present contracte és la contractació del LOT 6 pel subministrament i instal·lació d’equips d’energia solar fotovoltaica a la zona Penedès, mitjançant la proposta d’acord de l’Ajuntament de Vilanova i la Geltrú d’adhesió a la primera pròrroga de l’Acord Marc de subministrament d’equips per la generació d’energia solar fotovoltaica, amb destinació a les entitats locals de Catalunya, (Exp. 2021.03).

125.000 €

Adjudicada X2026001242

Contracte de subministrament, instal·lació i legalització de la instal·lació fotovoltaica en l’aparcament municipal al costat del camp de futbol, basat en l’Acord marc de subministrament d’equips per a la generació d’energia solar fotovoltaica amb destinació a les entitats locals de Catalunya (Exp. 2021.03- Lot 2).

125.204 €

Adjudicada X2026000759

Contracte de subministrament, instal·lació i legalització de la instal·lació fotovoltaica en dos equipaments municipals, El Forroll (2a fase) i el CAP, basat en l’Acord marc de subministrament d’equips per a la generació d’energia solar fotovoltaica amb destinació a les entitats locals de Catalunya, (Exp. 2021.03 – Lot 5).

121.686 €

En evaluacion 15013509

Subministrament energia elèctrica en alta tensió per a les empreses del grup TMB, període 2027-29.

82.800.000 €

Adjudicada 1431-0316/2026

Cbas AMAR subministrament de 33.000 gasoil B per les instal·acions del PAB

42.900 €

Adjudicada X2025004417

Adhesió a la primera pròrroga de l'acord marc de subministrament d'equips per a la generació d'energia solar fotovoltàica amb destinació a les entitats locals de Catalunya.

2.250 €

En evaluacion 904453/26

Constitueix l'objecte del contracte l'alienació mitjançant subhasta pública de “l’estalvi energètic estimat” per un total de 1.525,511 MWh/any generats o obtinguts per les actuacions d’eficiència energètica ja realitzades per part de l’AMB segons consten a la present clàusula i es detallen al Plec de prescripcions tècniques. Els estalvis d’energia generats doncs, amb les actuacions d’eficiència energètica esmentades seran cedits a l’adjudicatari, subjecte obligat o delegat, a canvi d’una contraprestació econòmica aplicable a tots ells, amb independència de l’actuació de què es tracti, i amb el ple efecte translatiu inherent a la compravenda. Als efectes del procediment d'acreditació davant l'autoritat competent, les parts signaran el conveni CAE previst al RD 36/2023, de 24 de gener, pel que s’estableix un sistema de Certificats d’Estalvi Energètic (CAE), que opera com a instrument administratiu d'acreditació del negoci translatiu. Els esmentats estalvis estan catalogats a l’Inventari de l’AMB com a béns patrimonials de naturalesa incorporal, d’acord amb l’article 7.2 de la Llei 33/2003, de 3 de novembre, de Patrimoni de les Administracions Públiques (en endavant LPAP), no afectats a l’ús general o servei públic, i es troben lliures de càrregues.

175.434 €

Más licitaciones de Companyia Local d'Actuacions Urbanístiques Santboianes, SA