Formalizada Suministros

Subministrament i instal·lació de mobiliari (cadires, taules i bucs) a les oficines de l’Ajuntament de Mollet del Vallès. El mobiliari a subministrar ha de ser nou, i perfecte estat muntatge, conservació i us. L’empresa contractista vetllarà per tal que en l’execució del contracte tots els productes que es subministrin provinguin d’empreses que compleixinamb les normes internacionals aprovades per l’Organització Internacional del Treball, les quals, fonamentalment, tenen per objecte promoure els drets laborals, fomentar l’oportunitat de treball decent i millorar la protecció social.

Expediente: COSU/26005

Contrato de suministros formalizado por Ajuntament de Mollet del Vallès en Barcelona. Lote 1. Duración del contrato: 2 años. Categoría CPV 39110000. Adjudicado el 29 jun 2026 a OFFICAT suministros para la OficinaS.L.. Se recibieron 11 ofertas.

56.028
Presupuesto base
87.068
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
39110000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
12 mar 2026, 04:15
Fecha límite
8 abr 2026, 14:00
Duración
2 años
Lote
1

Adjudicación

Adjudicatario
OFFICAT suministros para la OficinaS.L.
NIF
B64053697
Importe
49.393
Ofertas recibidas
11

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 12 mar 2026
Anuncio de Pliegos 12 mar 2026
Fin Plazo Presentación 8 abr 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 29 jun 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 28 jul 2026, 06:29

Mismo sector y zona (39 en Barcelona)

Abierta X2026000784

L’objecte del present contracte és el subministrament de mobiliari d’oficina per moblar nous edificis i espais municipals, per renovar part del mobiliari antic i millorar les condicions dels espais i la reposició necessària per substitució del mobiliari que s’ha fet malbé pel pas del temps. Donada la seva susceptibilitat d’utilització o aprofitament separat per raó de la diferent tipologia de material es proposa dividir el contracte en els següents lots: Lot 1: Mobiliari per a interior d’edificis Lot 2: Mobiliari per a actes i festes

43.364 €

Abierta 001_26001824

L’objecte del contracte és Subministrament mitjançant arrendament, de material d'infraestructures pel desenvolupament d'actes del Districte de Sants-Montjuïc, amb mesures de contractació pública sostenible.

212.544 €

Abierta 904839/26

Contracte administratiu de subministrament consistent en el subministrament del mobiliari d’oficina de l’edifici Z de l’Àrea Metropolitana

36.750 €

Abierta CS/2026031

L’objecte del contracte és el subministrament de 14 estands de fusta per la Fira de Nadal, d’acord amb les característiques indicades en el Plec de Prescripcions Tècniques

9.000 €

Abierta 2026/0012240

Subministraments de productes i material de neteja per a la Gerència de Serveis Residencials d’Estades Temporals i Respir de la Diputació de Barcelona, dividit en 4 lots.

207.101 €

Abierta CU-2026-1430

Subministrament i muntatge d'un sistema de pintes penjants i de prestatgeries cantilever destinats al'emmagatzematge d'obres d'art al magatzem de La Campana a executar durant el 2026

134.000 €

Abierta CU-2026-1417

Subministrament i muntatge de mobiliari a dos edificis del Departament de Cultura (l’Edifici Raval i el Palau Moja)a executar durant el 2026

408.978 €

Abierta CU-2026-1364

Subministrament i instal·lació de mobiliari fet a mida per als nous espais de treball de l'Arxiu Nacional de Calalunya a executar durant el 2026

89.430 €

Abierta CU-2026-1362

Subministrament i muntatge d'un sistema de pintes penjants per l'emmagatzematge d'obres d'art i altres elements similars amb destí l'Arxiu Nacional de Catalunya a executar durant el 2026

78.850 €

Abierta 3110-5793/2026

Aquest contracte té per objecte la realització i lloguer de la decoració ambiental dels carrers i places on se celebrarà la FIRAPASSIÓ, que inclou el transport, muntatge i desmuntatge del material decoratiu, d’acord amb el que estableix l’Informe de Necessitats i Plec de Prescripcions Tècniques (IN+PPT).

12.397 €

Más licitaciones de Ajuntament de Mollet del Vallès