Abierta Sin plazo publicado Servicios

Organització i desenvolupament de diferents lligues escolars de futbol sala a Mollet del Vallès

Expediente: COSE/26031

Desenvolupar la programació d’activitats esportives previstes per l’Ajuntament de Mollet del Vallès descrites en el PPT, controlant-ne la programació i els continguts adreçats als diferents col·lectius així com la seva qualitat.

136.943
Presupuesto base
136.943
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Mollet del Vallès, Barcelona (Cataluña)
Publicación
4 sep 2026, 14:26
Fecha límite
Sin plazo publicado

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 sep 2026
Anuncio de Pliegos 4 sep 2026
Fin Plazo Presentación
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 5 sep 2026, 12:10

Más licitaciones de Ajuntament de Mollet del Vallès

Abierta COSE/26031

Desenvolupar la programació d’activitats esportives previstes per l’Ajuntament de Mollet del Vallès descrites en el PPT, controlant-ne la programació i els continguts adreçats als diferents col·lectius així com la seva qualitat.

114.119 €

Abierta COSE/26012

La prestació de serveis d'identificació, esterilització i assistència veterinària a les colònies de gats de carrer de Mollet del Vallès, per al seu control poblacional i sanitari, de conformitat amb el que estableix en el Plec de prescripcions tècniques.

49.583 €

Abierta COSE/26012

Serveis veterinaris per a aplicar el mètode CERR en les colònies de gats comunitaris de l'Ajuntament de Mollet del Vallès

59.499 €

Abierta COOB/26009

Executar actuacions de manteniment, seguretat i adequació normativa en equipaments educatius municipals de Mollet del Vallès, consistents en: 1. Substitució del paviment i sòcol de linòleum per un flexible de cautxú, seguint les recomanacions del Departament d’Ensenyament de la Generalitat de Catalunya. 2. Construcció d’un sistema de drenatge al pati per evitar l’entrada de l’aigua de pluja a l’interior de les aules.

102.586 €

Abierta COOB/26010

Actuació a diverses cambres higièniques de l'Escola Montseny de Mollet del Vallès. En aquesta escola s’ha proposat actuar als lavabos de les aules: planta primera i segona. S’eliminen els urinaris existents per donar cabuda a una cambra higiènica d’ús practicable, i planta primera s’adapta les piques a doble alçada per adequar-lo als més petits. Es modificarà la distribució actual, creant una cabina practicable d’ús públic i instal·lant finestres corredisses per permetre un sistema de ventilació natural.

80.841 €

En la misma provincia (Barcelona)