Formalizada Suministros

subministrament en règim d’arrendament (rènting), d’un sistema de seguretat mitjançant sensors i un sistema de circuit tancat de càmeres de televisió

Expediente: 202602-01

Contrato de suministros formalizado por Badalona Comunicació, SA en Barcelona. Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 35120000. Adjudicado el 8 abr 2026 a 9TEKNIC GRUP SISTEMES DE SEGURETAT S.L.. Se recibieron 3 ofertas.

1.600
Presupuesto base
5.120
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
35120000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
4 mar 2026, 17:36
Fecha límite
4 mar 2026, 14:00
Duración
1 año

Adjudicación

Adjudicatario
9TEKNIC GRUP SISTEMES DE SEGURETAT S.L.
NIF
B64587876
Importe
1.089
Ofertas recibidas
3

Documentos

(2)

Organismo contratante

Badalona Comunicació, SA

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026, 17:36
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026, 17:36
Fin Plazo Presentación 4 mar 2026, 14:00
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización 8 abr 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 11 abr 2026, 04:23

Mismo sector y zona (35 en Barcelona)

Abierta BCN-160/2026

Ampliación Seguridad Vallado Perimetral Del Aeropuerto J.T. Barcelona-El Prat

139.244 €

Abierta SGT/2026/5

Este contrato tiene por objeto la adquisición de las piezas de uniformidad y accesorios para los agentes de la Policía Municipal de Sabadell. En el Pliego de Prescripciones Técnicas del contrato se detallan las características de las piezas de uniformidad y accesorios objeto del contrato.

445.682 €

Abierta BCN-172/2026

Suministro De Espumógeno

26.800 €

Abierta 15351/2026

Subministrament d'equips de protecció individual (Lot 1), d'equips de protecció individual contra el foc (Lot 2) i cremes de protecció solar i repel·lents d'insectes (Lot 3) per al personal municipal

26.329 €

Abierta 2026/31403T

Contrato mixto de servicios y obras para la implantación y mantenimiento de un sistema integral de videovigilancia inteligente y análisis urbano de Seguridad para la ciudad de Badalona.

22.290.473 €

Abierta 001_26002251

subministrament del vestit de rescat tècnic i forestal i malles esportives per al personal del Servei de Protecció Civil, Prevenció, Extinció d’Incendis i Salvament (SPCPEIS)

754.100 €

Abierta 2026-0127-OSSB

Subministrament de roba de treball pel personal d’ATL • Pantalons • Camises • Bates laboratori • Caçadores

60.468 €

Adjudicada 2026/3120 _2

Contracte basat en l’acord marc de sistemes de subministrament d’uniformitat de policia local i vestuari de brigada municipal amb destinació a les entitats locals de Catalunya (LOT 2 Exp. 2023.08 de l’ACM)

3.224 €

Adjudicada 2026/3120 _1

Contracte basat en l’acord marc de sistemes de subministrament d’uniformitat de policia local i vestuari de brigada municipal amb destinació a les entitats locals de Catalunya (LOT 1 Exp. 2023.08 de l’ACM)

26.444 €

Formalizada 15964/2025

Subministrament i instal·lació d'un sistema de telegestió del reg dels espais verds de la ciutat com a millora de l'actual sistema existent, inclòs el manteniment de la instal·lació

206.552 €

Más licitaciones de Badalona Comunicació, SA