Formalizada Servicios

Serveis com a membre del jurat, equip de programació de la 52a edició del FILMETS Badalona Film Festival i assistència a altres festivals

Expediente: CN202604-03

Contrato de servicios formalizado por Badalona Comunicació, SA en Barcelona. Procedimiento negociado con publicidad. Categoría CPV 92312000. Adjudicado el 23 abr 2026 a SABINA PUJOL CRUELLS. Se recibió 1 oferta.

2.497
Presupuesto base
2.497
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado con publicidad
CPV principal
92312000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
22 abr 2026, 14:04

Adjudicación

Adjudicatario
SABINA PUJOL CRUELLS
NIF
40526055D
Importe
2.497
Ofertas recibidas
1

Organismo contratante

Badalona Comunicació, SA

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 22 abr 2026, 14:04
Anuncio de Pliegos 22 abr 2026, 14:04
Fin Plazo Presentación
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización 23 abr 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 25 abr 2026, 04:23

Mismo sector y zona (92 en Barcelona)

Abierta B1392026000004

L’objecte del present contracte és el desenvolupament de l’adaptació artística d’un espectacle de caràcter musical existent, a realitzar en el marc de la programació cultural nadalenca del municipi, i que podrà incorporar, reinterpretar, actualitzar o transformar els elements escènics, musicals i dramatúrgics originals, així com introduir nous continguts creatius, tot respectant els drets d’explotació de l’obra original, titularitat de l’Ajuntament. Aquest espectacle pren com a base l’obra “La Fanalera”, produïda per Alea Teatre, SL, de la qual l’Ajuntament n’ostenta els drets d’explotació en virtut del contracte de serveis de creació i exhibició d’un espectacle de Nadal de gran format, tramitat amb el núm. d’expedient B1392025000005. L’actuació inclourà també la representació de la tradició local d’encesa de fanals per guiar Ses Majestats els Reis d’Orient la nit del 5 de gener. Així mateix, els personatges protagonistes de l’espectacle també participaran en els actes vinculats a l’arribada de Ses Majestats els Reis d’Orient i la cavalcada de Reis. Les característiques d’aquest contracte són les que s’especifiquen al plec de prescripcions tècniques (PPT).

47.554 €

Abierta 2026.46

Servicios técnicos para la producción de noticias desde Barcelona

93.900 €

Abierta 2026.46

Servicios técnicos para la producción de noticias desde Barcelona

93.900 €

Abierta CLT/2026/633

Prestació del servei d?acompanyament i suport especialitzat a les residències professionals d?arts escèniques de l?Estruch, Fàbrica de Creació de les Arts en Viu, adreçat als artistes i companyies residents de dansa, teatre, circ i escena híbrida. El servei inclou el seguiment dels processos de creació artística, l?acompanyament i assessorament als projectes residents, la coordinació amb la direcció del centre, el suport a les activitats formatives, educatives, divulgatives i de mediació vinculades al programa de residències i la col·laboració en accions de projecció i connexió amb xarxes professionals i circuits d?exhibició relacionats amb les arts escèniques contemporànies, d?acord amb les prestacions definides al Plec de Prescripcions Tècniques.

22.246 €

Abierta 2026/001707

L’objecte del contracte és oferir activitats a la població d’Olesa de Montserrat amb l’objectiu de promoure la salut i el benestar. Els serveis consistiran en la realització de les pràctiques descrites als diferents lots per part de professionals amb experiència en dinamització i conducció de grups i que domini les pràctiques descrites, amb formació acreditada i els conceptes a treballar: Txikung; Caminades (entorn natural i entorn urbà); Activitat física durant l’embaràs i el postpart i Cursos de salut emocional.

34.421 €

Abierta CS/2025047

L'objecte de la contractació és el servei d’organització i implementació de programes i esdeveniments esportius d’esport salut i popular a Vilanova del Camí: Programes esportius de temporada i tasques d’execució en esdeveniments esportius puntuals de caire popular, d’acord amb el PPTP.

69.343 €

Abierta DC SERV 35_26(2026/00010080K)

Servei de recollida, transport, dipòsit i destrucció de documentació confidencial de caràcter públic generada per l’Ajuntament de Gavà.

14.232 €

Abierta 4308/2026

Subministrament, en règim de lloguer, dels estands per la Mostra de vins escumosos i gastronomia, i el servei de muntatge i desmuntatge dels mateixos, que tindrà lloc durant el primer cap de setmana d'octubre.

59.909 €

Abierta 165/2026/eCONT

Prestació del Servei d’Acció Comunitària als Barris de Vilanova i la Geltrú.

101.010 €

Abierta N801/2025/000214

Explotación polideportivos

913.991 €

Más licitaciones de Badalona Comunicació, SA