Formalizada Suministros

Subministrament (en règim d’arrendament) i instal·lació de màquines expenedores de tiquets de les zones blava, verda, groga del municipi de Deltebre. L’objecte del contracte és el subministrament i la instal·lació, en règim de lloguer, de 22 màquines expenedores de tiquets destinades a la regulació de les zones d’estacionament en superfície amb temps limitat del municipi de Deltebre (zones blava, verda i groga), i el manteniment integral d’aquestes màquines expenedores, així com tots els complements necessaris i especificats al PCTP (senyalització, consumibles impressió, PDA...). La ubicació de les màquines es troba definida a l’apartat II del PCTP. Essent la prestació principal l’arrendament de les màquines. L’empresa adjudicatària realitzarà el manteniment dels béns objecte de subministrament en les condicions que es recullen en el plec de Prescripcions Tècniques. El manteniment inclourà les revisions preventives, reparacions d’avaries de les màquines o dispositius de les mateixes, reposició de peces i substitució de l’equip avariat mitjançant altre de reserva i actualització o adaptació de programes. L’objecte es troba definit amb més concreció en el PCTP.

Expediente: 4390180001-2026-0000225

Contrato de suministros formalizado por Ajuntament de Deltebre en Tarragona. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 4 años. Categoría CPV 38730000. Adjudicado el 10 jun 2026 a ESTACIONAMIENTOS Y SERVICIOS S.A.U.. Se recibió 1 oferta.

162.792
Presupuesto base
162.792
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
38730000
Lugar de ejecución
Tarragona (Cataluña)
Publicación
20 mar 2026, 16:06
Fecha límite
7 abr 2026, 16:00
Duración
4 años

Adjudicación

Adjudicatario
ESTACIONAMIENTOS Y SERVICIOS S.A.U.
NIF
A28385458
Importe
161.978
Ofertas recibidas
1

Organismo contratante

Ajuntament de Deltebre

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 20 mar 2026
Anuncio de Pliegos 20 mar 2026
Fin Plazo Presentación 7 abr 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 10 jun 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 17 jun 2026, 06:22

Mismo sector y zona (38 en Tarragona)

Abierta SU 54/26

Subministrament d’Analitzador de xarxes en banda mil·limètrica per al Departament d’Enginyeria Electrònica, Elèctrica i Automàticade la Universitat Rovira i Virgili(Exp. núm. SU 54/26)

100.382 €

Abierta C046_26

L'objecte del present contracte és el subministrament, manteniment i evolució del sistema de localització GPS de la flota de vehicles d’EMATSA, d’acord amb les característiques i condicions fixades al plec de condicions tècniques regulador d’aquest contracte.

7.200 €

Abierta PTOP-2026-329

Subministrament d'un analitzador portàtil per a la determinació de contaminants a l'atmosfera en situacions d'emergències associades al Pla d'Emergència Exterior del Sector Químic de Tarragona (PLASEQTA)

79.000 €

Formalizada SU 64/26

Subministrament i instal·lació d’un espectròmetre de Laser Flash Photolysis, nanosecond Transient Absoroption Spectroscopy i Life induced Fluorescense (CE-SDA SU 64/26) (SDA CSUC 23/02)

285.000 €

En evaluacion EXP 23-2026

El objeto del presente contrato es la adquisición de los elementos necesarios para la actualización de un espectrómetro de Resonancia Magnética Nuclear de 500 MHz con sonda enfriada criogénicamente para el Instituto Catalán de Investigación Química.

1.037.000 €

En evaluacion 56/26

Subministrament d'un sistema analític per a la monitorització fisiològica de la maduració del raïm per a la Universitat Rovira i Virgili (URV) SU 56/26

20.000 €

Formalizada 43003653/2026/79

Subministrament de l’equip TGA (Termogravimètric), instal·lació, posada en funcionament i garantia del material necessari de l’Institut Comte de Rius de Tarragona

70.000 €

Formalizada C031_26

L'objecte del present contracte son el subministrament i instal·lació al Laboratori d’Ematsa d’un Analitzador de flux continu automatitzat pel Laboratori de l’Empresa Municipal Mixta d’aigües de Tarragona, SA (EMATSA), d’acord amb les característiques i condicions fixades al plec de prescripcions tècniques regulador d’aquest contracte.

60.000 €

Formalizada AT26154

Prestació del subministrament de fungibles, recanvis i altre material pel laboratori d’Aigües de Reus per poder realitzar les analítiques per garantir la continuïtat del servei

43.744 €

Formalizada C027_26

L'objecte del present contracte son el subministrament i instal·lació d’un analitzador discret multiparamètric automatitzat pel Laboratori de l’Empresa Municipal Mixta d’aigües de Tarragona, SA (EMATSA), d’acord amb les característiques i condicions fixades al plec de prescripcions tècniques regulador d’aquest contracte

70.000 €

Más licitaciones de Ajuntament de Deltebre