Formalizada Suministros

Subministrament d’un vehicle tipus furgoneta gran PHEV (elèctric híbrid i endollable) per al Consorci del Patrimoni de Sitges

Expediente: 2025/0046463

Contrato de suministros formalizado por Consorci del Patrimoni de Sitges en Barcelona. Duración del contrato: 4 meses. Categoría CPV 34130000. Adjudicado el 11 mar 2026 a NICOLAS SL. Se recibieron 3 ofertas.

45.000
Presupuesto base
45.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
34130000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
7 mar 2026, 03:54
Fecha límite
27 ene 2026, 14:00
Duración
4 meses

Adjudicación

Adjudicatario
NICOLAS SL
NIF
B02940609
Importe
34.993
Ofertas recibidas
3

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 7 mar 2026
Anuncio de Pliegos 7 mar 2026
Fin Plazo Presentación 27 ene 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 11 mar 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 14 mar 2026, 03:11

Mismo sector y zona (34 en Barcelona)

Abierta 2026/000037421

L’objecte del contracte és el subministrament d’embarcacions de rem de mar destinades a l’activitat nàutica del municipi. Les embarcacions objecte d’aquest contracte de subministrament responen als estàndards tècnics actuals per a rem de mar, incloent materials d’alta resistència, sistemes autobuidables i compatibilitat amb la modalitat Beach Sprint. Aquestes característiques garanteixen una elevada durabilitat i un ús segur en condicions marítimes. La descripció detallada del subministrament així com la resta de requeriments amb els que caldrà executar-lo es recullen al plec de condicions tècniques particulars i en aquest propi plec.

44.817 €

Abierta C42-26

Suministro, mediante compra, de dos puntos limpios móviles, según las especificaciones de la Agencia de Residuos de Cataluña recogidas en la Guía de implantación y gestión de puntos limpios, con el fin de prestar el servicio de recogida de residuos domésticos y asimilables dentro de la recogida selectiva ordinaria que actualmente se lleva a cabo en los municipios del Consorcio para la Gestión de los Residuos del Vallès Oriental.

331.000 €

Abierta 26-049.2

Adquisició, mitjançant la modalitat d’arrendament, d’una furgoneta amb distintius, destinada a la unitat de seguretat ciutadana de la Guàrdia Urbana de Cornellà de Llobregat.

25.079 €

Abierta BCN-155/2026

Renovación De Elementos De Señalización Aspa Flecha Y Via-T En Parking

722.000 €

Abierta 1431-000008-2026 (X2026000074)

Camió nou amb caixa basculant, grua hidràulica, retolació i equipament auxiliar, completament homologat, matriculat i operatiu

57.710 €

Abierta AJT/12141/2026

Subministrament i execució de treballs de reposició de columnes d’enllumenat que han sigut retirades prèviament per problemes d’estabilitat o en estat molt deficient per tal d’evitar la caiguda no desitjada del suport.

82.625 €

Abierta 2026/7133Q

L'objecte del contracte és el subministrament, en règim de lloguer, de tres carrosses reials, una carrossa amb decoració representativa de la Central de Reis i proporcionar la plataforma mòbil de suport d’aquesta carrossa, per a la Cavalcada de Reis 2027 i 2028.

32.700 €

Abierta 3103/2026

Contrato mixto de suministro i servicio de retirada i colocación de contenedores de residuos al municipio de Cervelló

603.165 €

Abierta 2025-202-CL-GOAP

Arrendament en modalitat de renting d'un vehicle elèctric de neteja viària del canal i del port de Badalona.

76.800 €

Abierta N801/2026/000016

Suministro de 8 vehiculos patrulla todo terreno SUV logotipados, en modalidad de renting, sin opción a compra, para la Policia Local.

533.474 €

Más licitaciones de Consorci del Patrimoni de Sitges