Projecte bàsic i executiu d’obres de reconstrucció de la coberta del sector nord de l’edifici de Can Falç

Expediente: 2025/0045043

Contrato de obras formalizado por Consorci del Patrimoni de Sitges en Barcelona. Duración del contrato: 255 días. Categoría CPV 45261000. Adjudicado el 20 feb 2026 a OBRES I PROMOCIONS ESCORSELL S.L.. Se recibieron 5 ofertas.

92.045
Presupuesto base
105.852
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
45261000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
5 mar 2026, 12:37
Fecha límite
20 nov 2025, 14:00
Duración
255 días

Adjudicación

Adjudicatario
OBRES I PROMOCIONS ESCORSELL S.L.
NIF
B63376149
Importe
76.700
Ofertas recibidas
5

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 5 mar 2026
Anuncio de Pliegos 5 mar 2026
Fin Plazo Presentación 20 nov 2025
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 20 feb 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 20:32

Mismo sector y zona (45 en Barcelona)

Abierta 2026/09

La prestació consisteix en l'execució de les obres d’adequació i millora de la pista de volei platja al parc situat entre els carrers Marta Mata i ronda del Torrent d’Artés, per a la millora de l’accessibilitat, de la funcionalitat i de l’estat del paviment segons memòria tècnica aprovada

52.514 €

Abierta 2026/3255

Obres de manteniment i conservació dels vials de la Xarxa viària bàsica (XVB) de Sant Celoni, corresponents a l'any 2026, segons el que estableix el Pla municipal de prevenció d'incendis forestals (PPI)

39.802 €

Abierta 287/2026

Contracte del subministrament i instal.lació de comptadors digitals d'aigua potableen baixa al municipi de Santa Maria de Martorelles

82.535 €

Abierta 2026-O-5-3255

El present és un contracte que té per objecte la remodelació integral del C/ Pablo Picasso, a efectes de donar solució definitiva als problemes de filtracions d’aigua, de reordenar l’espai, eliminar barreres arquitectòniques existents, millorar la visibilitat i il·luminació de l’espai, i d’altres aspectes contemplats tant a la l’informe tècnic justificatiu com al projecte tècnic.

340.727 €

Abierta 905637/26

Obres consistents en la “2a fase dels treballs del Programa Metropolità d’Actuacions de gestió Forestal (PMAF)”

404.117 €

Abierta 2026OB0017

L’objecte del present contracte és l’obra d’adequació d’instal·lacions, sectorització i canvi de finestres de façanes de l’edifici d’oficines del Pavelló G de MERCABARNA, amb mesures de contractació pública sostenible

1.522.409 €

Abierta 2026_587

Les obres consisteixen en la millora dels trams més erosionats i la millora del sistema de drenatge del camí que dona accés al Santuari de la Mare de Déu de Puiggraciós, amb la finalitat de garantir una via alternativa d'accés i sortida del municipi en cas de bloqueig de la carretera C-17.

96.514 €

Abierta 6575/2026

Execució dels treballs descrits en el projecte d'obres de remodelació de l'Ajuntament Vell per a la nova Oficina de Turisme i Sala de Plens a Calella.

275.898 €

Abierta CU-2026-1236

Obres d'adequació de diversos espais de treball de la planta segona del Departament de Cultura, seguint els criteris d'ocupació de l'Ordre VEH/49/2021 (execució 2026-2027)

545.488 €

Abierta LIC 32/2026

El projecte inclou l’ampliació del nucli d’escales existent a la part interna del pati i la creació d’un nou nucli de comunicacions complet, amb escala i ascensor, en l’entorn del vestíbul d’entrada i adequant-lo per a aquesta nova instal·lació, amb l’objectiu de millorar l’accessibilitat del complex esportiu, des de la planta baixa d’accés principal a l’edifici fins a la planta coberta del gimnàs.

875.042 €

Más licitaciones de Consorci del Patrimoni de Sitges