Formalizada Suministros

Subministrament dels medis filtrants (antracita, sorra i grava) de la primera etapa de filtració de la ITAM Llobregat per l’estudi comparatiu de R+D+i.

Expediente: 2025OSSB0155

Contrato de suministros formalizado por Ens d'Abastament d'Aigua Ter-Llobregat (ATL) en Barcelona. Lote 1. Duración del contrato: 3 meses. Categoría CPV 14211000. Se recibió 1 oferta.

104.638
Presupuesto base
104.638
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
14211000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
4 mar 2026, 18:31
Fecha límite
20 ene 2026, 14:00
Duración
3 meses
Lote
1

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 20 ene 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización
Sin fecha publicada

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 31 mar 2026, 06:24

Mismo sector y zona (14 en Barcelona)

Adjudicada CS/AH01/1101476678/27/PNSP

Subministrament de sal iònica per a la depuradora d'aigües de l'Hospital Universitari Vall d'Hebron

96.480 €

Adjudicada 15963/2026

Subministrament d’àrids, substrats i terres per la Brigada de Parcs i Jardins categoria 12

10.000 €

Adjudicada 8733/2026

Subministrament d’àrids per a la realització de tasques de manteniment a la via pública.

15.000 €

En evaluacion 2026ZO0085SU

2026ZO0085SU - Suministro de sustratos y su transporte hasta las instalaciones del Parque Zoológico de Barcelona

99.100 €

Formalizada CONTR/2025/0000000507

Suministro de silicato de calcio, en forma granulada (arena técnica), destinado a la activación del sistema de frenado de las unidades de tren y locomotoras del parque de material móvil de FGC (Ref. PO120/25)

300.000 €

Desierta CS/AH01/1101467654/27/PS

Contractació del subministrament de sal iònica per a la depuradora d'aigües del Hospital Universitari Vall d'Hebron.

24.120 €

Formalizada LICI 2026-021 SUBSTITUCIÓ VIDRE LLUERNARI

L’objecte de la present licitació és la reposició d’un vidre trencat corresponent a un lluernari circular, malmès a conseqüència d’un acte de vandalisme, mitjançant el subministrament, fabricació i instal·lació d’un nou element amb característiques equivalents a l’existent, incloent tots els mitjans auxiliars necessaris per a la seva correcta execució (mitjans d’elevació, equips de manipulació, etc.), a l’Edifici Central de la Fundació Hospital Universitari Vall Hebron – Institut de Recerca (VHIR).

38.000 €

Desierta LICI 2026-016 SUBSTITUCIÓ VIDRE LLUERNARI

L’objecte de la present licitació és la reposició d’un vidre trencat corresponent a un lluernari circular, malmès a conseqüència d’un acte de vandalisme, mitjançant el subministrament, fabricació i instal·lació d’un nou element amb característiques equivalents a l’existent, incloent tots els mitjans auxiliars necessaris per a la seva correcta execució (mitjans d’elevació, equips de manipulació, etc.), a l’Edifici Central de la Fundació Hospital Universitari Vall Hebron – Institut de Recerca (VHIR).

38.000 €

Adjudicada 30889/2025

Subministrament de materials de construcció, paviments, àrids, pintures i eines i útils de construcció (4 lots)

370.000 €

Formalizada 903373/25

Fabricació i subministrament de mòduls de passeres reforçades amb formigó tipus AMB4 i AMB5 per a les platges metropolitanes

141.140 €

Más licitaciones de Ens d'Abastament d'Aigua Ter-Llobregat (ATL)

Abierta 2026-0238-OASB

Subministrament rack climatitzat i cablejat intel·ligent per a la EDT

23.553 €

Abierta 2026-0237-OASE

Serveis de la renovació garanties fabricant equipament Dell i HPE

49.174 €

Abierta 2026-0238-OASB

L’objecte del present contracte és el subministrament, instal·lació, configuració, integració i posada en servei d’un rack climatitzat i d’un sistema de cablejat intel·ligent per a l’Estació Distribuïdora de la Trinitat (EDT), amb la finalitat de modernitzar i adequar les infraestructures de comunicacions i cablejat estructurat existents. El contracte inclou el subministrament de tots els equips, components, accessoris, llicències, materials i elements auxiliars necessaris per a la correcta implantació de la solució, així com els treballs de muntatge, connexió, configuració, etiquetatge, verificació, proves de funcionament i posada en servei. Així mateix, forma part de l’objecte contractual la integració del sistema de cablejat intel·ligent amb la plataforma de gestió corresponent, garantint la traçabilitat, identificació i administració de les connexions de xarxa, així com la correcta interoperabilitat entre tots els elements subministrats.

23.553 €

Abierta 2026-0237-OASE

Renovació de garanties de fabricant dels servidors i cabina d’emmagatzematge Dell i HPE que proporcionen diferents serveis a les diferents seus d’ATL.

49.174 €

Abierta 2026-0279-OSB

Subministrament d'equipament divers pels laboratoris de control de procés de tractament en les diferents instal·lacions d'ATL

304.246 €