Adjudicada Suministros

Subministrament de sal iònica per a la depuradora d'aigües de l'Hospital Universitari Vall d'Hebron

Expediente: CS/AH01/1101476678/27/PNSP

Contrato de suministros adjudicado por ICS - Hospital Universitari Vall Hebron en Barcelona. Procedimiento negociado con publicidad. Categoría CPV 14400000. Adjudicado a TRISAL SAU. Se recibió 1 oferta.

96.480
Presupuesto base
96.480
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado con publicidad
CPV principal
14400000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
2 sep 2026, 12:04

Adjudicación

Adjudicatario
TRISAL SAU
NIF
A08331175
Importe
96.480
Ofertas recibidas
1

Organismo contratante

ICS - Hospital Universitari Vall Hebron

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 2 sep 2026
Anuncio de Pliegos 2 sep 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 3 sep 2026, 06:23

Mismo sector y zona (14 en Barcelona)

Adjudicada 15963/2026

Subministrament d’àrids, substrats i terres per la Brigada de Parcs i Jardins categoria 12

10.000 €

Adjudicada 8733/2026

Subministrament d’àrids per a la realització de tasques de manteniment a la via pública.

15.000 €

En evaluacion 2026ZO0085SU

2026ZO0085SU - Suministro de sustratos y su transporte hasta las instalaciones del Parque Zoológico de Barcelona

99.100 €

Formalizada CONTR/2025/0000000507

Suministro de silicato de calcio, en forma granulada (arena técnica), destinado a la activación del sistema de frenado de las unidades de tren y locomotoras del parque de material móvil de FGC (Ref. PO120/25)

300.000 €

Desierta CS/AH01/1101467654/27/PS

Contractació del subministrament de sal iònica per a la depuradora d'aigües del Hospital Universitari Vall d'Hebron.

24.120 €

Formalizada LICI 2026-021 SUBSTITUCIÓ VIDRE LLUERNARI

L’objecte de la present licitació és la reposició d’un vidre trencat corresponent a un lluernari circular, malmès a conseqüència d’un acte de vandalisme, mitjançant el subministrament, fabricació i instal·lació d’un nou element amb característiques equivalents a l’existent, incloent tots els mitjans auxiliars necessaris per a la seva correcta execució (mitjans d’elevació, equips de manipulació, etc.), a l’Edifici Central de la Fundació Hospital Universitari Vall Hebron – Institut de Recerca (VHIR).

38.000 €

Desierta LICI 2026-016 SUBSTITUCIÓ VIDRE LLUERNARI

L’objecte de la present licitació és la reposició d’un vidre trencat corresponent a un lluernari circular, malmès a conseqüència d’un acte de vandalisme, mitjançant el subministrament, fabricació i instal·lació d’un nou element amb característiques equivalents a l’existent, incloent tots els mitjans auxiliars necessaris per a la seva correcta execució (mitjans d’elevació, equips de manipulació, etc.), a l’Edifici Central de la Fundació Hospital Universitari Vall Hebron – Institut de Recerca (VHIR).

38.000 €

Adjudicada 30889/2025

Subministrament de materials de construcció, paviments, àrids, pintures i eines i útils de construcció (4 lots)

370.000 €

Formalizada 903373/25

Fabricació i subministrament de mòduls de passeres reforçades amb formigó tipus AMB4 i AMB5 per a les platges metropolitanes

141.140 €

Formalizada X2025003045

Transmissió onerosa de dret de superfície a 75 anys sobre la finca que situada a la carretera de Vilassar de Dalt, 44-46 de Premià de Dalt, per a la construcció, explotació i gestió d’un edifici plurifamiliar de 18 habitatgesen planta baixa més dues plantes pis i 18 aparcaments vinculats als habitatges i situats a la planta soterrani en règim de protecció oficial de lloguer.