UNKNOWN Suministros

Subministrament de roba de treball pels treballadors del Consorci La Sopa

Expediente: X2025000216

L’objecte del contracte és el subministrament de roba de treball pels treballadors del Consorci Centre d’Acolliment i Serveis Socials La Sopa

5.580
Presupuesto base
5.580
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Girona, Girona (Cataluña)
Publicación
25 nov 2025, 14:02

Organismo contratante

Consorci Centre d'Acolliment i Serveis Socials 'la Sopa'

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 25 nov 2025
Anuncio de Pliegos 25 nov 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 2 sep 2026, 07:00