Abierta Sin plazo publicado Suministros

Contracte de subministrament d'Equips de Protecció Individual (EPI's) i roba de treball per al personal del Consell Comarcal del Pla de l'Estany

Expediente: X2026003066

Aquest contracte té per objecte l’adquisició d’equips de protecció individual (EPIS) i roba de treball per al personal del Consell Comarcal del Pla de l’Estany. L’abast del contracte inclou: - El subministrament del material de les comandes anuals i de les comandes puntuals, en el moment en què es donin les necessitats. - El transport del subministrament al lloc indicat per cada cas. - El seguiment i control del subministrament.

79.490
Presupuesto base
75.888
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Banyoles, Girona (Cataluña)
Publicación
4 sep 2026, 15:36
Fecha límite
Sin plazo publicado

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 sep 2026
Anuncio de Pliegos 4 sep 2026
Fin Plazo Presentación
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 5 sep 2026, 12:10

Más licitaciones de Consell Comarcal del Pla de l'Estany

Abierta X2026003066

Aquest contracte té per objecte l’adquisició d’equips de protecció individual (EPIS) i roba de treball per al personal del Consell Comarcal del Pla de l’Estany. L’abast del contracte inclou: - El subministrament del material de les comandes anuals i de les comandes puntuals, en el moment en què es donin les necessitats. - El transport del subministrament al lloc indicat per cada cas. - El seguiment i control del subministrament.

44.266 €

Abierta X2026003768

Subministrament de material d'oficina i de paper per a escriptura i impressió del Consell Comarcal del Pla de l'Estany

34.975 €

Abierta X2026003768

L’objecte del contracte és el subministrament de material d’oficina i paper per a escriptura i impressió necessari per al funcionament ordinari de les diferents àrees, serveis i dependències del Consell Comarcal del Pla de l’Estany. El contracte comprèn la preparació, manipulació, transport, lliurament i, si escau, retirada i substitució dels productes objecte del contracte, d’acord amb les necessitats que es presentin duran la seva vigència. Les característiques tècniques dels productes, les quantitats estimades i la resta de prescripcions tècniques aplicables es defineixen en el Plec de Prescripcions Tècniques Particulars i els seus annexos. Les quantitats que consten als annexos tenen caràcter estimatiu i no comporten cap compromís del Consell Comarcal d’adquirir-ne la totalitat. Els subministraments es realitzaran en funció de les necessitats reals de la corporació durant la vigència del contracte.

15.207 €

Abierta X2026001780

Contracte de subministrament de maquinària de combustió i elèctrica de jardineria i forestal per al personal de les brigades externes del Centre El Puig del Consell Comarcal del Pla de l'Estany

95.844 €

Abierta X2026001780

Aquest contracte té per objecte l’adquisició de maquinària de combustió i elèctrica de jardineria i forestal de les Brigades Externes del Centre el Puig del Consell Comarcal del Pla de l’Estany.

54.870 €

En la misma provincia (Girona)