En evaluacion Suministros

Subministrament de productes i serveis

Expediente: X2023000336_2

Contrato de suministros en evaluación por Ajuntament de Vilademuls en Girona. Categoría CPV 32260000.

84.951
Presupuesto base
84.951
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
32260000
Lugar de ejecución
Girona (Cataluña)
Publicación
27 mar 2026, 13:02
Fecha límite
13 abr 2026, 14:00

Organismo contratante

Ajuntament de Vilademuls

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 27 mar 2026
Anuncio de Pliegos 27 mar 2026
Fin Plazo Presentación 13 abr 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 14 abr 2026, 06:22

Mismo sector y zona (32 en Girona)

En evaluacion COBS2026/074

Subministrament, instal·lació i posada en marxa d'equips per actualitzar l'actual sistema de megafonia del camp de futbol de Vilartagues, camp de futbol Josep Sunyer i Arxer, pavelló de la Corxera i pavelló Carles Nadal, de Sant Feliu de Guíxols, d’acord amb les condicions tècniques (PPT) redactades pels Serveis Tècnics Municipals.

24.415 €

En evaluacion 2026/2408

Serveis tècnics de so, il·luminació i projecció de l'Ajuntament de Llagostera.

26.475 €

Formalizada 25/2026

Negociat sonorització i il·luminació havaneres

53.728 €

Formalizada PRI03/2026

Suministro de switches de acceso para la renovación de la red LAN, el saneamiento del Rack A y la prestación de los servicios de instalación, configuración y mantenimiento para la infraestructura de red de la Fundació Parc Recerca i Innovació de la Universitat de Girona

49.255 €

Formalizada 2026/1

Contractació del subministrament, instal·lació, configuració, posada en marxa i validació de la nova electrònica de xarxa de l’ICRA, incloent switches de core i accés, i garantia ampliada. L’abast inclou també la retirada ordenada de l’electrònica existent i la documentació final del desplegament. (veure PPT)

83.720 €

Formalizada 2025/4122

Remodelació de l'espai de fàbrica a l'Ecomuseu Farinera, finançat amb fons Next Generation

325.326 €

Formalizada 2025/005890

Subministrament d’equipament de xarxes, posada en marxa i millora de les condicions de la garantia d’un conjunt de commutadors de la infraestructura de telecomunicacions informàtiques, substituint equipament existent que està al final de la seva vida útil. S’instal·larà a varis centres diferents de l’organització, tant a les instal·lacions dels CPD principals com a vàries seus de l’Ajuntament. Això implica el subministrament de un seguit de commutadors d’electrònica de xarxa, la instal·lació física de l’equipament, la migració de les configuracions i la retirada dels elements substituïts.

81.069 €

Formalizada 2025/002916

Subministrament i instal·lació de nou equipament audiovisual de la Sala de Plens ubicada a l’edifici seu del consistori, en substitució de l’actual que disposa d’elements avariats no substituïbles per obsolescència tecnològica.

60.305 €

Adjudicada 5/2026

Subministrament i servei de muntatge, proves, operació i desmuntatge de sonorització, il·luminació i visualització de pantalles de gran format per a l'execució de la Cantada Havaneres de Calella de Palafrugell

53.728 €

Anulada X2025000043

Contracte mixt de subministrament, obra i serveis. Subministrament i instal·lació dels comptadors d'abonats del municipi de Sant Aniol de Finestres, juntament amb la teconologia necessària per permetre la digitalització de la seva lectura. Amb aquests nous comptadors i la seva tecnologia associada es busca una major precissió en els consums, fuites o fraus a nivell d'usuari i permetre el compliment de la normativa vigent.

120.333 €

Más licitaciones de Ajuntament de Vilademuls