Desierta Suministros

Subministrament de materials per a la botiga de l’estació de muntanya de La Molina (ref. POSS04/26)

Expediente: CONTR/2025/0000000802

Contrato de suministros declarado desierto por Ferrocarrils de la Generalitat de Catalunya en Girona. Lote 001. Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 18412000.

59.000
Presupuesto base
59.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
18412000
Lugar de ejecución
Girona (Cataluña)
Publicación
11 mar 2026, 04:13
Fecha límite
24 mar 2026, 13:00
Duración
1 año
Lote
001

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 11 mar 2026
Anuncio de Pliegos 11 mar 2026
Fin Plazo Presentación 24 mar 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 26 mar 2026, 05:22

Mismo sector y zona (18 en Girona)

Formalizada CONTR/2026/0000000206

Contractació del subministrament de materials per a la botiga de l’estació demuntanya de La Molina (Ref. NS41/26)

59.000 €

Desierta 2885/2026

L’objecte del contracte és el subministrament continuat d’equipament de protecció individual per al personal del Centre Ocupacional i Especial de Treball Tramuntana dependent del Consell Comarcal del Baix Empordà. Aquests articles han de satisfer les necessitats i complir amb els requisits mínims, i que el seu rendiment sigui l’adequat per als tipus de treball requerits. L’adjudicatari del contracte s’obliga a lliurar, de forma successiva i prèvia ordre de comanda emesa pel Centre Tramuntana, els articles d’equipament de protecció individual que es detallen en el “Annex 1: Material a subministrar” del Plec de Clàusules Administratives Particulars i pels preus unitaris contemplats en el contracte que a l’efecte se subscrigui. La quantitat de cadascun dels articles serà depenent de les necessitats del personal del Centre Tramuntana durant la vigència del contracte. Les característiques dels productes a subministrar es troba detallada al PPT.

8.000 €

Formalizada 1154/2026

L’objecte del contracte és el subministrament continuat de roba de treball ii equipament de protecció individual per al personal del Centre Ocupacional i Especial de Treball Tramuntana dependent del Consell Comarcal del Baix Empordà. Aquests articles han de satisfer les necessitats i complir amb els requisits mínims, i que el seu rendiment sigui l’adequat per als tipus de treball requerits. L’adjudicatari del contracte s’obliga a lliurar, de forma successiva i prèvia ordre de comanda emesa pel Centre Tramuntana, els articles de roba de treball i equipament de protecció individual que es detallen en el “Annex 1: Previsió del material a subministrar” del Plec de Clàusules Administratives Particulars i pels preus unitaris contemplats en el contracte que a l’efecte se subscrigui. La quantitat de cadascun dels articles serà depenent de les necessitats del personal del Centre Tramuntana durant la vigència del contracte. Les característiques dels productes a subministrar es troba detallada al PPT.

16.837 €

En evaluacion X2025000216

L’objecte del contracte és el subministrament de roba de treball pels treballadors del Consorci Centre d’Acolliment i Serveis Socials La Sopa

2.790 €

Formalizada COBS2026/015

L’objecte del present contracte és definir, posar en marxa i dinamitzar un Club de Producte de Turisme Actiu com a instrument de cooperació voluntària entre empreses i entitats, orientat a incrementar la qualitat i la competitivitat del producte i de la destinació, millorar-ne la comercialització i contribuir a la desestacionalització.

24.793 €

Más licitaciones de Ferrocarrils de la Generalitat de Catalunya