En evaluacion Suministros

Subministrament de consumibles, material fungible, peces i maquinària de jardineria, així com els serveis de reparació i manteniment de la maquinària de les brigades de Paisatge i Biodiversitat de la Subàrea d'Acció Climàtica de l'Ajuntament de Girona

Expediente: 2025060750

L'objecte del contracte és el subministrament de consumibles, material fungible, peces i maquinària de jardineria, així com els serveis de reparació i manteniment de la maquinària necessaris per dur a terme las tasques de la brigada de jardineria i medi natural de les brigades de Paisatge i Biodiversitat de l'Ajuntament de Girona.

106.480
Presupuesto base
66.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Girona, Girona (Cataluña)
Publicación
27 mar 2026, 13:32

Organismo contratante

Ajuntament de Girona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 27 mar 2026
Anuncio de Pliegos 27 mar 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 16 jun 2026, 12:15

Más licitaciones de Ajuntament de Girona

En la misma provincia (Girona)