En evaluacion Suministros

Contracte del subministrament, mitjançant el sistema d’arrendament operatiu, d’un tractor agrícola i un braç desbrossadora per al servei de brigades externes del Centre El Puig del Consell Comarcal del Pla de l’Estany

Expediente: X2026000858

Aquest contracte té per objecte el subministrament, en règim d’arrendament operatiu, d’un tractor agrícola amb braç desbrossadora per al tractor, amb destinació al servei de Brigades Externes de l’àrea del centre ocupacional i especial de treball “El Puig” (Centre El Puig) per a la realització de treballs de sega de camins rurals, a la comarca del Pla de l’Estany. El contracte comprendrà la posada a disposició dels vehicles, així com totes aquelles prestacions inherents a l’arrendament operatiu incloent-hi, amb caràcter enunciatiu i no limitatiu: • Dret d’utilització amb tots els accessoris incorporats, • Realització d’un màxim de 150 hores mensuals d’acord amb el repartiment anual contingut a l’apartat 10.2 del PPTP, • Assegurança a tot risc sense franquícia, • Manteniment integral preventiu i reparació d’avaries (mà d’obra i peces), sense cap tipus d’excepció (veure apartat 8 del PPTP), • Lliurament d’un tractor vehicle de substitució o braç desbrossadora de les mateixes característiques, en cas d’avaries que necessitin un temps de reparació superior a 72 hores. • 1 joc de ganivetes o martelles inclòs cada any. • Obligacions fiscals: ITV, matriculació i impostos. • Llibre o manual d’instruccions i funcionament del vehicle i dels seus equipaments de sèrie. • Els vehicles es lliuraran amb el material de recanvis i eines que resultin obligatòries per la legislació vigent. • Formació mínima als conductors i operaris, per conèixer el funcionament. • Altres obligacions que es detallen en el present document.

123.000
Presupuesto base
123.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Banyoles, Girona (Cataluña)
Publicación
3 jul 2026, 15:16

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 3 jul 2026
Anuncio de Pliegos 3 jul 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 18 ago 2026, 12:12

Más licitaciones de Consell Comarcal del Pla de l'Estany

Abierta X2026003768

Subministrament de material d'oficina i de paper per a escriptura i impressió del Consell Comarcal del Pla de l'Estany

34.975 €

Abierta X2026003768

L’objecte del contracte és el subministrament de material d’oficina i paper per a escriptura i impressió necessari per al funcionament ordinari de les diferents àrees, serveis i dependències del Consell Comarcal del Pla de l’Estany. El contracte comprèn la preparació, manipulació, transport, lliurament i, si escau, retirada i substitució dels productes objecte del contracte, d’acord amb les necessitats que es presentin duran la seva vigència. Les característiques tècniques dels productes, les quantitats estimades i la resta de prescripcions tècniques aplicables es defineixen en el Plec de Prescripcions Tècniques Particulars i els seus annexos. Les quantitats que consten als annexos tenen caràcter estimatiu i no comporten cap compromís del Consell Comarcal d’adquirir-ne la totalitat. Els subministraments es realitzaran en funció de les necessitats reals de la corporació durant la vigència del contracte.

15.207 €

Abierta X2026001780

Contracte de subministrament de maquinària de combustió i elèctrica de jardineria i forestal per al personal de les brigades externes del Centre El Puig del Consell Comarcal del Pla de l'Estany

95.844 €

Abierta X2026001780

Aquest contracte té per objecte l’adquisició de maquinària de combustió i elèctrica de jardineria i forestal de les Brigades Externes del Centre el Puig del Consell Comarcal del Pla de l’Estany.

54.870 €

Abierta X2026003264

Serveis de prevenció de riscos laborals i vigilància de la salut del Consell Comarcal del Pla de l’Estany

90.565 €

En la misma provincia (Girona)