Formalizada Suministros

SUBMINISTRAMENT DE CARPETES D’ARXIU

Expediente: CCS12025000051

L’objecte del contracte és el subministrament de carpetes per a l’arxiu i la conservació de documents.\nL’Arxiu necessita, per al seu treball corrent, disposar de materials específics per a l’arxivament i la conservació dels documents que custodia.\nEl disseny de la caràtula de les carpetes consta com a Annex A del Plec de Prescripcions Tècniques (PPT)

2.479
Presupuesto base
2.479
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Olot, Girona (Cataluña)
Publicación
12 sep 2025, 16:10

Organismo contratante

Ajuntament d'Olot

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 12 sep 2025
Anuncio de Pliegos 12 sep 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 12 sep 2025
Anuncio de Formalización 12 sep 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:12

Más licitaciones de Ajuntament d'Olot

En la misma provincia (Girona)