Formalizada Suministros

Subministrament d'armilles, faldes, i ulleres per la UBP de l'hospital Universitari Joan XXIII de Tarragona

Expediente: CS/AH05/1101466303/26/PNSP

Contrato de suministros formalizado por Institut Català de la Salut (ICS) en Tarragona. Procedimiento negociado con publicidad. Categoría CPV 35113420. Adjudicado el 16 mar 2026 a HOSPIDIS, S.L. Se recibió 1 oferta.

25.137
Presupuesto base
25.137
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado con publicidad
CPV principal
35113420
Lugar de ejecución
Tarragona (Cataluña)
Publicación
16 mar 2026, 14:06

Adjudicación

Adjudicatario
HOSPIDIS, S.L
NIF
b63647341
Importe
25.137
Ofertas recibidas
1

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 16 mar 2026
Anuncio de Pliegos 16 mar 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 16 mar 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 17 mar 2026, 05:23

Mismo sector y zona (35 en Tarragona)

Formalizada 2602/2025

Vestuari per a la brigada de l’Ajuntament de la Pobla de Mafumet.

92.352 €

Adjudicada Compres Exp. 287.2026.G626-P2

Contracte específic,cat. 1 Vestuari i equipament per la Guàrdia Urbana delSDA de vestuari de l'Ajuntament de Tarragona pel subministrament de polos de màniga curta i màniga llarga, components de la uniformitat de la Guàrdia Urbana de Tarragona.

30.500 €

Anulada C038_26

L'objecte del present contracte és el subministrament i els serveis associats (instal·lació, connexió i posada en marxa local) del nou sistema de seguretat de l’EDAR de Tarragona Nord, incloent el desmuntatge de les instal·lacions obsoletes. Es defineix com a Contracte Mixt, essent la prestació principal el subministrament d’equips, d'acord amb les característiques i condicions fixades al Plec de Prescripcions Tècniques regulador d’aquest contracte.

20.926 €

Adjudicada 3507/2026

Adhesió de l’Ajuntament a l’Acord marc de subministrament d’uniformitat policial i adjudicació del contracte basat pel subministrament dels elements adscrits al lot 1 i 2 de l'ACM.

24.984 €

Adjudicada Compres. Exp. 929.2025.G626-P2

Contracte específic per adquisició de vestuari (pantalons amb proteccions, mitjons i samarretes interiors màniga llarga), components de la uniformitat de la Guàrdia Urbana de Tarragona mitjançant Sistema Dinàmic d'Adquisició de Vestuari, Lot 1

38.724 €

Adjudicada Compres. Exp. 928/2025-G626 (P2)

Contracte específic pel subministrament de 220 conjunts d'armilles antibales de protecció individual (bossa de transport, paquets balístics per espatlles, frontal i esquena, una funda interior i una funda exterior) i de 55 fundes exteriors per reposició en cas de deteriorament, pels agents de la Guàrdia Urbana, mitjançant Sistema Dinàmic d'Adquisició de Vestuari, Lot 1

135.083 €

En evaluacion 07-2026

Servicio de lavandería y alquiler de la ropa laboral del personal de SIRUSA

58.000 €

Formalizada CBA979/2026

Compra Directa De Arco Detector De Metales (Subdelegacion Del Gobierno En Tarragona)

2.845 €

Adjudicada REU-28/2026

Suministro De Cuatro Reguladores M1 Compatible Con Las Máscaras Msa G1 Con Conector Tipo Ps-Maxx Y Volante Adaptador De La Conexión Ps-Maxx A M45X3

1.600 €

Formalizada Compres Exp.175/2026 G626

Subministrament, per lots, d’armes curtes de dotació i accessoris, fundes de seguretat per a armes, cartutxeria i accessoris varis per a realitzar les pràctiques de tir reglamentàries, amb destinació a la Guàrdia Urbana de Tarragona.

46.003 €

Más licitaciones de Institut Català de la Salut (ICS)