Adjudicada Suministros

Adhesió de l’Ajuntament a l’Acord marc de subministrament d’uniformitat policial i adjudicació del contracte basat pel subministrament dels elements adscrits al lot 1 i 2 de l'ACM.

Expediente: 3507/2026

Contrato de suministros adjudicado por Ajuntament de Roda de Berà en Tarragona. Procedimiento abierto. Categoría CPV 35811200. Adjudicado el 3 jun 2026 a CREA UNIFORMES SL. Se recibió 1 oferta.

24.984
Presupuesto base
24.984
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
35811200
Lugar de ejecución
Tarragona (Cataluña)
Publicación
2 jul 2026, 14:05

Adjudicación

Adjudicatario
CREA UNIFORMES SL
NIF
B40530651
Importe
24.984
Ofertas recibidas
1

Organismo contratante

Ajuntament de Roda de Berà

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 2 jul 2026
Anuncio de Pliegos 2 jul 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 3 jun 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 3 jul 2026, 06:22

Mismo sector y zona (35 en Tarragona)

Formalizada 2602/2025

Vestuari per a la brigada de l’Ajuntament de la Pobla de Mafumet.

92.352 €

Adjudicada Compres Exp. 287.2026.G626-P2

Contracte específic,cat. 1 Vestuari i equipament per la Guàrdia Urbana delSDA de vestuari de l'Ajuntament de Tarragona pel subministrament de polos de màniga curta i màniga llarga, components de la uniformitat de la Guàrdia Urbana de Tarragona.

30.500 €

Anulada C038_26

L'objecte del present contracte és el subministrament i els serveis associats (instal·lació, connexió i posada en marxa local) del nou sistema de seguretat de l’EDAR de Tarragona Nord, incloent el desmuntatge de les instal·lacions obsoletes. Es defineix com a Contracte Mixt, essent la prestació principal el subministrament d’equips, d'acord amb les característiques i condicions fixades al Plec de Prescripcions Tècniques regulador d’aquest contracte.

20.926 €

Adjudicada Compres. Exp. 929.2025.G626-P2

Contracte específic per adquisició de vestuari (pantalons amb proteccions, mitjons i samarretes interiors màniga llarga), components de la uniformitat de la Guàrdia Urbana de Tarragona mitjançant Sistema Dinàmic d'Adquisició de Vestuari, Lot 1

38.724 €

Adjudicada Compres. Exp. 928/2025-G626 (P2)

Contracte específic pel subministrament de 220 conjunts d'armilles antibales de protecció individual (bossa de transport, paquets balístics per espatlles, frontal i esquena, una funda interior i una funda exterior) i de 55 fundes exteriors per reposició en cas de deteriorament, pels agents de la Guàrdia Urbana, mitjançant Sistema Dinàmic d'Adquisició de Vestuari, Lot 1

135.083 €

En evaluacion 07-2026

Servicio de lavandería y alquiler de la ropa laboral del personal de SIRUSA

58.000 €

Formalizada CBA979/2026

Compra Directa De Arco Detector De Metales (Subdelegacion Del Gobierno En Tarragona)

2.845 €

Adjudicada REU-28/2026

Suministro De Cuatro Reguladores M1 Compatible Con Las Máscaras Msa G1 Con Conector Tipo Ps-Maxx Y Volante Adaptador De La Conexión Ps-Maxx A M45X3

1.600 €

Formalizada Compres Exp.175/2026 G626

Subministrament, per lots, d’armes curtes de dotació i accessoris, fundes de seguretat per a armes, cartutxeria i accessoris varis per a realitzar les pràctiques de tir reglamentàries, amb destinació a la Guàrdia Urbana de Tarragona.

46.003 €

Formalizada CS/AH05/1101466303/26/PNSP

Subministrament d'armilles, faldes, i ulleres per la UBP de l'hospital Universitari Joan XXIII de Tarragona

25.137 €

Más licitaciones de Ajuntament de Roda de Berà