Formalizada Suministros

subministrament d’aliments i productes de neteja i bugaderia per a la Residència l’Atzavara de Sant Joan de Vilatorrada, situada al C/ Joncadella cantonada amb C/ La Sardana de Sant Joan de Vilatorrada. Les característiques d’aquest subministrament es relacionen al Plec de Prescripcions Tècniques que s’incorpora a l’expedient i que té la consideració de documentació contractual.

Expediente: X2026000013

Contrato de suministros formalizado por Patronat Municipal Assistencial de Sant Joan de Vilatorrada en Barcelona. Lote 1. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 15000000. Adjudicado el 29 jun 2026 a FORN DE CABRIANES, S.L.. Se recibió 1 oferta.

229.812
Presupuesto base
482.606
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
15000000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
21 mar 2026, 04:22
Fecha límite
20 abr 2026, 14:00
Duración
1 año
Lote
1

Adjudicación

Adjudicatario
FORN DE CABRIANES, S.L.
NIF
B60743861
Importe
11.895
Ofertas recibidas
1

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 21 mar 2026
Anuncio de Pliegos 21 mar 2026
Fin Plazo Presentación 20 abr 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 29 jun 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 3 jul 2026, 04:24

Mismo sector y zona (15 en Barcelona)

Abierta 2026/33137D

Contracte mixt de subministraments i serveis de gestió i producció de la dinamització artística de la «Festa de la Tardor»

18.126 €

Abierta 001_26003524

Subministrament de productes alimentaris per al servei de bar i menjador dels espais gestionats per la DTAIP

45.000 €

Abierta 2913/2026

L'objecte del contracte és el subministrament d’aigua embotellada, mitjançant fonts refrigerades, garrafes d'aigua reutilitzables, gots biodegradables, servei de manteniment i higienització anual de les fonts dispensadores d'aigua instal·lades a les dependències municipals de l'Ajuntament.

19.721 €

Abierta QSA-16/2026

Suministro De Garrafas De Agua Potable Para El Aeropuerto De Sabadell

2.520 €

Abierta 2026/93

Suministro de pienso para los animales de los estabularios de los Centros Científicos y Tecnológicos de la Universidad de Barcelona (CCiTUB). Este contrato comprende todos los productos que se describen en el Pliego de Prescripciones Técnicas (en adelante PPT), con las especificaciones y características técnicas que se detallan en el mismo, y que son los que se relacionan a continuación: Pienso de mantenimiento para rata-ratón. Pienso de mantenimiento para rata-ratón irradiado. Pienso de cría para rata-ratón. Pienso para conejo. Pienso para cerdo. Forma parte del objeto del contrato el transporte, la entrega del producto, la retirada de los elementos necesarios para el transporte y el embalaje, y la colocación en los almacenes del producto en los distintos estabularios de los CCiTUB.

330.370 €

Abierta 2026/LIC/0059

Suministro de atenciones de carácter social para EGARSAT, Mutua Colaboradora con la Seguridad Social Nº 276.

53.294 €

Abierta 01020103a/2025/19

Concessió d'espais disponibles i de la gestió del Mercat Municipal La Sínia, Sant Pere de Ribes.

329 €

Formalizada 2023 3640

L’objecte del contracte és l’adquisició d’aproximadament 360 cistelles de Nadal per a tot el personal municipal, de l’Ajuntament de Parets del Vallès.

3.234 €

En evaluacion 15013983

Producció i subministrament obsequi promocional SiTT de Transports de Barcelona, S.A.; Projectes i Serveis de Mobilitat, S.A. i Transports Metropolitans de Barcelona, S.L. (en conjunt, TMB)

49.200 €

En evaluacion CONT2600074

Concessió administrativa de l’ús privatiu de les parades 1,4,5,7 i 9 destinades a l’activitat de venda dels articles que consten a la taula exposada a continuació, i el magatzem respectiu que s’ubica en la planta soterrani del Mercat Municipal de Castellar del Vallès destinades ala venda de queviures, altres especialitats, productes dietètics i d’herbolari, altres especialitats, pesca salada, olives i conserves. S’entén la venda d’una especialitat concreta d’alimentació, present o no en les altres denominacions de les parades situades a la planta de vendes del mercat que consten relacionades en l’article 52 del Reglament municipal del mercat. Els establiments a concedir són uns espais comercials destinats a la venda d’articles, els quals són compatibles amb les denominacions que consten en el Reglament municipal del mercat

15.316 €

Más licitaciones de Patronat Municipal Assistencial de Sant Joan de Vilatorrada

Anulada X2026001702

Contractació del servei de monitoratge d'acompanyament del Bus a Peu de l'Ajuntament de Sant Joan de Vilatorrada durant el curs 2026-2027

45.571 €

Anulada X2026001702

prestació del servei de monitoratge i acompanyament del Bus a peu durant el curs 2026-2027, que consisteix en l’acompanyament als alumnes que utilitzen els itineraris de camins escolars segurs que porten, cadascun d’ells, a les tres escoles municipals sortint de diferents zones del municipi. En cada camí, la persona que fa l’acompanyament ha de recollir a l’alumnat que està autoritzat a fer ús del servei en cadascuna de les diferents parades del recorregut, i acompanyar-los fins a l’interior de l’escola corresponent.

22.786 €

Formalizada X2026000013

Contractació pel subministrament d’aliments i productes de neteja i bugaderia per a la Residència l’Atzavara del Patronat municipal assistencial de Sant Joan de Vilatorrada

482.606 €

Formalizada X2024000631

servei de gestió i dispensació de la medicació i material sanitari per a les persones usuàries de la Residència de gent gran l’Atzavara de Sant Joan de Vilatorrada, segons el règim que s’indica en el plec de prescripcions tècniques regulador del contracte, que inclou el sistema personalitzat de dosificació de medicaments.

391.600 €

Adjudicada X2024000631

Contractació del servei de dispensació de la medicació i material sanitari per les persones usuàries de la Residència de Gent Gran L'Atzavara de Sant Joan de Vilatorrada

391.600 €