Formalizada Servicios

servei de gestió i dispensació de la medicació i material sanitari per a les persones usuàries de la Residència de gent gran l’Atzavara de Sant Joan de Vilatorrada, segons el règim que s’indica en el plec de prescripcions tècniques regulador del contracte, que inclou el sistema personalitzat de dosificació de medicaments.

Expediente: X2024000631

Contrato de servicios formalizado por Patronat Municipal Assistencial de Sant Joan de Vilatorrada en Barcelona. Duración del contrato: 4 años. Categoría CPV 85149000. Adjudicado el 13 ago 2025 a FARMACIA ESTHER BARRANCO (ESTHER BARRANCO NICOLAS). Se recibieron 3 ofertas.

391.600
Presupuesto base
391.600
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Contrato menor
CPV principal
85149000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
2 abr 2026, 08:02
Fecha límite
17 jul 2025, 14:00
Duración
4 años

Adjudicación

Adjudicatario
FARMACIA ESTHER BARRANCO (ESTHER BARRANCO NICOLAS)
NIF
39327079T
Importe
391.600
Ofertas recibidas
3

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 2 abr 2026
Anuncio de Pliegos 2 abr 2026
Fin Plazo Presentación 17 jul 2025
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 13 ago 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 3 abr 2026, 04:22

Mismo sector y zona (85 en Barcelona)

Abierta 2025/6818

Servicio de recogida de animales de compañía y gestión de las colonias de gatos ferales

109.050 €

Abierta SGT/2026/1887

L'objecte de la contractació és la prestació dels serveis d'assistència veterinària integral i de perruqueria canina necessaris per garantir la salut, el benestar animal i la plena operativitat dels 5 gossos adscrits a l'Equip Caní de la Policia Municipal de Sabadell.

13.372 €

Abierta 2026/11354F

L’objecte del contracte és el servei d’orientació i acompanyament a famílies de Santa Perpètua de Mogoda (d’ara endavant SOAF) és un servei de suport integral a les famílies per a la millora del seu benestar emocional i relacional, amb un ventall d’intervencions que van des de la prevenció fins al tractament més especialitzat. Aquest és un servei d’accés universal, de caràcter preventiu, i que s’integra en el Sistema català de Serveis socials com a servei complementari als equips de serveis socials.

214.550 €

Abierta SEC 2025 135

Contractació del servei d’orientació per a joves (Enllaç)

81.959 €

Abierta 2026/0006896

Serveis relatiu a l’execució d’accions de sensibilització adreçades a la ciutadania en l’àmbit de la convivència i la diversitat, dividit en 2 lots

57.825 €

Abierta 001_26003126

La gestió integral del Sistema Integral Municipal d’Informació, Orientació, Dinamització i Assessorament per a Joves (SIMIODA)

2.800.947 €

Abierta SEC/2026/849

Servei de psicopedagogia i logopèdia període 2026-2028.

25.920 €

Abierta 2026000042

L'objecte del contracte és la prestació del servei de prevenció aliè de riscos laborals, en les especialitats de seguretat en el treball, vigilància de la salut i la Coordinació de l'Activitat Empresarial (CAE), així com, la col·laboració en formació de PRL i l'assistència en riscos psicosocials, higiene industrial i ergonomia sota la direcció, control i avaluació del Servei de Prevenció Propi (SPP) de l'Ajuntament de Castelldefels.

185.898 €

Abierta 001_26003356

Servei de suport a l'activitat i al funcionament de l'Estratègia municipal contra la soledat i del Pacte de Ciutat 2026-2030 mitjançant una secretaria tècnica.

178.086 €

Abierta CCM 1404-0013/2026

L’objecte d’aquest Acord Marc és la prestació del servei d’acompanyamenten el transport escolar, tant ordinari com adaptat, i amb nombre reduït d’usuaris que, amb caràcter general, s’han de desplaçar als Suports Intensius per a l'Escolarització Inclusiva (en endavant, SIEI), a les Unitats d’Escolarització Compartida (en endavant, UEC), a les Aules Integrals de Suport (en endavant, AIS), als Centres d’Educació Especial (en endavant, CEE) i/o als recursos especials d’educació que habiliti el Departament d’Educació i Formació Professional de la Generalitat de Catalunya a la comarca del Maresme.

305.637 €

Más licitaciones de Patronat Municipal Assistencial de Sant Joan de Vilatorrada

Anulada X2026001702

Contractació del servei de monitoratge d'acompanyament del Bus a Peu de l'Ajuntament de Sant Joan de Vilatorrada durant el curs 2026-2027

45.571 €

Anulada X2026001702

prestació del servei de monitoratge i acompanyament del Bus a peu durant el curs 2026-2027, que consisteix en l’acompanyament als alumnes que utilitzen els itineraris de camins escolars segurs que porten, cadascun d’ells, a les tres escoles municipals sortint de diferents zones del municipi. En cada camí, la persona que fa l’acompanyament ha de recollir a l’alumnat que està autoritzat a fer ús del servei en cadascuna de les diferents parades del recorregut, i acompanyar-los fins a l’interior de l’escola corresponent.

22.786 €

Formalizada X2026000013

Contractació pel subministrament d’aliments i productes de neteja i bugaderia per a la Residència l’Atzavara del Patronat municipal assistencial de Sant Joan de Vilatorrada

482.606 €

Formalizada X2026000013

subministrament d’aliments i productes de neteja i bugaderia per a la Residència l’Atzavara de Sant Joan de Vilatorrada, situada al C/ Joncadella cantonada amb C/ La Sardana de Sant Joan de Vilatorrada. Les característiques d’aquest subministrament es relacionen al Plec de Prescripcions Tècniques que s’incorpora a l’expedient i que té la consideració de documentació contractual.

229.812 €

Adjudicada X2024000631

Contractació del servei de dispensació de la medicació i material sanitari per les persones usuàries de la Residència de Gent Gran L'Atzavara de Sant Joan de Vilatorrada

391.600 €